Dyskusja

ksolar

przejdź na stronę użytkownika

Donio

Wytlumacz mi prosze jedna rzecz mianowicie -> minusowanie na ZE oczywiscie. Bo widzisz nikt ze "stajni" zalogowany tam nie jest bo pan moderator czuwa, i banuje natychmiast (swoja droga tchorz niesamowity) a zeby minisowac trzeba byc zalogowanym prawda? Reasumujac:

- minusujecie sami siebie wmawiajac swiatu, ze to MY przy czym trwa pelen orgazm ( wybacz tak to wyglada)
- minusuje z multikonta wasz wodz, i wmawia, ze to MY, a wy lykacie jak pelikany?

Zdaje sie, ze psychiatryk to w innym miejscu....... :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Tak? To zapytaj tam swojej ekipy czy czasem nikt z nich nie ma konta na ZE(i nie ma bana).Ja znam co najmniej 1 takie konto.Zreszta po co mielibysmy sobie minusowac posty? xD Przeciez to totalny bezsens i dziecinada.Widocznie niektorzy mysla ze jak komus post zminusuja(nie czytajac go) to poczuja sie lepiej.A tutaj na SF sa tacy ktorzy rzucajaja plusami na lewo i prawo ;)
Napisz konkretnie ktore to konta.Czekam,bys moze o czyms nie wiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Donio

Na poczatek LukaszUT zdecydowanie moj "miszcz", moj idol :D gdzie ten facet byl jak mozgi rozdawali to pojecia nie mam :)
Dalej konta na ZE owszem sa zadna tajemnica niemal kazdy zakladal jak sie kibel na SF zrobil. I teraz uwaga: miec zalozone konto, a byc zalogowanym to to samo? Czy musze co
s wiecej tlumaczyc?
Jak ktokolwiek z nas mialby sie tam zalogowac skoro pan moderator czuwa no facet pomysl?!
Bawcie sie dobrze heheh :) Pozdrowiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ksolar

No no widze,ze monitoring ZE jest :] Nie,nie jest to samo,rozumiem ze masz na mysli wypowiedz Łukasza.Ja napisalem ze jedna osoba od was na pewno ma tam konto,zreszta ta osoba calkiem niedawno sie logowala na portal,stąd też moze bezproblemowo minusowac/pisac komentarze.
Wiadomo dobra zabawa to podstawa hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Donio

Wiec skoro nie jest to samo to jak moglismy minusowac? Koniec tematu z mojej strony. Na koniec kazdy moze pisac gdzie chce chyba, ze sie ma prywatny folwark + wyimaginowany swiat. Podaj dalej :D
P.S moje 2konta na ZE to jest hicior

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
emii

Tak,mam konto ZE,pisze tam w prywatnych wiadomosciach dlatego codziennie jestem zalogowana. Dlaczego nie mam bana? Gorzej bylo,night zablokowal mi konto po tej akcji co Never sie wypowiedzial na temat tego jak night dziala. Podczas tej calej dyskusji padly slowa ze strony nighta,ze jesli ja badz ktos od nas napisze on usunie konto z ZE. Stwierdzilam,ze sprawdzę czy słów na wiatr nie rzuca ale niestety moje haslo do konta zostalo zmienione.Okolo 2 tyg pisalam do redakcji maile w tej sprawie,bez skutecznie.W koncu napisalam do wlasciciela portalu.
Konto zostalo mi przywrócone. Night pelni funkcje modera,wiec jak cos nie po jego mysli zmienia haslo do konta albo banuje ludzi jak byka.
Zobacz sobie ostani temat o Olimpico,wypowiedzialam się na dany temat,Night zaczął robić zaczepki w moim kierunku.

| Odpowiedz
blokuj
ksolar

Pamietam jak Nevermore zaczal miec pretensje do nighta.Nagle mu sie odmienilo,zadnych konkretow nie podal oni sie chyba pod jakims tematem poklocili.Moze haslo nie zostalo zmienione,czasem trzeba sprawdzic czy nie masz wlaczonego Capsa lub ctrl+shift.
Jednak konto masz,mozesz pisac normalnie,tutaj Night nie moze i jest banowany za byle co.Jest różnica.Wiem,przeciez sama mi odpisywalas pod tym tematem.
PS.Jak minusujesz to badz konsekwentna i rób jak na ZE - wszystkim minusy po kolei :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
emii

Haslo zostalo zmienione na 100 procent i nie ma mowy o wciskaniu Caps Lock.Nie moge pisac normalnie,sam zreszta widziales co dzialo sie pod tematem i coon wypisuje na moj temat.W minusy sie nie bawie,szkoda czasu.

| Odpowiedz
blokuj
emii

Jak to kto,oczywiscie,ze night a wszystko w celu wywołania zamieszania.
Teraz zobacz co Night tam wypisuje i powiedz czy to normalne,ze chce się komuś konto usunąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ksolar

Tutaj tez night minusuje? Wątpie.Cos nie wierze w ta wersje,night siedzi tam codziennie,a minusow jest ok 2-3 wiec nie zdazylby sie przelogowac w tak krotkim czasie,byloby to widac na tablicy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
ostafa - nie czytam

wiec nie zdazylby sie przelogowac w tak krotkim czasie

hahahaha
Jesteś (tzw)"krótkowidzem", czy nie douczony?
Nie musi sie przelogowywać, wystarczy miec otwarte DWIE/TRZY przegladarki i tylko przełączać sie między nimi i zasówasz z DWÓCH/TRZECH kont.
Ile zajmie przełączenie sie pomiędzy przeglądarkami?
1 może 2 sekundy (jak jest po piwie)?
I juz jesteś w czarnej dupie, bo nie wiesz z kim piszesz, a jeszcze jak taki iksiński w miedzy czasie sam sobie odpowie pomiedzy kontami i baraniejesz, myxslisz, że rozmawiasz z dwoma/trzema osobami. Tutaj błędy, tam pyskówka , a tu grzecznie miło.
No to jak sie czujesz?
ostafiński - dziekuje nie czytam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ksolar

A ty jaka masz pewnosc ze nie piszesz pod artykulami z multikontowcami? Zadnej.Rozumiem ze tutaj tez Night mimo bana minusuje mi posty nie czytajac ich? Bo to zjawisko jest nie tylko na ZE.Szkoda mi czasu na sprawdzanie czy gosc ma mulitkonto czy nie.Predzej czy pozniej to wyjdzie :]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.