Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen, czyli dyżurny szwarccharakter. Kibice na niego gwiżdżą, rywale chcą mu przyłożyć

Zakochał się, pazurki trochę mu się stępiły, ale w żużlu nadal odgrywa rolę złego chłopca. Kiedy zakłada kask, zapomina o bożym świecie i potrafi narobić takiego bałaganu na torze, że czasami nie ma czego zbierać. Przewrócił nawet własnego brata.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
HDZapora

Poza tym że wszyscy wiemy jak jeździ Nikodem , to akurat w tym przypadku to nie był ani chamski , ani atak na Jagusia, tylko nie opanowanie motocykla. Zdarzenie podobne do tego z 2015 roku we Wrocławiu z udziałem Emila i Pitera, gdzie nikt nie napisałby że Emil chamsko atakował Pitera. W nomenklaturze FIM i FIA tak jak te zdarzenia nazywa się to incydentem wyścigowym ( "rozliczanym" zgodnie z regulaminem danej odmiany sportów motorowych) ,a nie jazdą faul. Żeby nie być posądzony o jakąś stronniczość to dla przykładu podam faulem była kraksa Balona z Szuminą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
zuzel85

Bzdura. Zobacz z jaka przewaga po starcie byl Jagus. Holder staranowal Nikiego jak szmate??? Obejrzyj sobie spokojnie te dwa upadki. Jakby Niki zachowal sie jak Chris...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HDZapora

Po co? Widziałem ja dziesiątki razy z różnych ujęć.
Uniesione przednie koło powoduje, że kierowanie żadnym motorem jest niemożliwe i że ów jedzie w tym momencie gdzie chce. Samo zaś uniesienie koła wynikło z nieopanowania motocykla po złapaniu albo jakiejś nadzwyczajnej przyczepności przy kredzie , albo załapanie się w jakąś dziurę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.