Dyskusja

ksolar

przejdź na stronę użytkownika

Pewni na beton

Twój guru robi :przewrót: w temacie gdzie jest Vkolumna! Niestety nie wszyscy :tam:się z nim zgadzają! CO ZA UPADEK BĘDZIE!!!!!!!!.BRAWO PANOWIE OPONENCI.NASTĘPNI KTÓRZY NIE TRZYMAJĄ MU PALCA W.......BRAWO!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pewni na beton

Witaj:} Nie musisz się określać z przymusu !:} Popatrz!:}Nie mam nic do Ciebie kolego ,każdy ma swoje racje,każdą należy wysłuchać ,zgodzić się niekoniecznie.Ja z Twoją się nie zgadzam:} Poznikało pare moich wpisów wczorajszych:} Nie wnikam.Temat na innym portalu gdzie jakbyś niewiedział też mam konto{fakt że zablokowane}jest gorący.Brawo dla tych kolegów którzy na pytanieNAJTA ! TAK CZY NIE? NIE POWIEDZIELI! BRAWO DLA NICH! Bo portal to My!:}}}}}}}}}}}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

Ja na pewno tego nie zglosilem.Twoj post wylecial zanim zdazylem wejsc na SF i nie wiem co tam bylo.Po nicku kojarze,ze pisales tam.Nigdzie nie jest napisane ze wszyscy musimy mowic jednym glosem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.