Wątek dotyczący artykułu

Kamil Grosicki: Odleciałbym przy sukcesach Lewandowskiego

Kamil Grosicki nie był zadowolony ze swojego występu w meczu reprezentacji Polski z Czarnogórą (2:1). Uważa, że stać go na dużo więcej, a przy okazji nie potrafi nachwalić się Roberta Lewandowskiego.

przeczytaj cały artykuł

Jacek Buszkiewicz

Dno. Ludzie kiedy się obudzicie? Jak to możliwe by taki patałach zarabiał dziennie tyle ile normalny człowiek w 10 lat? Czy ten świat jest normalny? Za kopanie do okrągłego przedmiotu dostawać tyle kasy? Tragedia. Katastrofa. Dupne gwiazdy. Szmaty i złodzieje a wy dajecie in to sami. Debile

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pj Jj

Ach ty madralo...30-50tys. ludzi przychodzi na mecze Polski lub Bayernu i placi czasami naprawde duzo pieniedzy za bilety po to, zeby m.in: ogladac tego "patalacha"... A Twoich zalosnych przemyslen nikt nie chce nawet komentowac (oprocz mnie).....Typowa polska zawisc i zadrosc...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olo77

Cóż dobre pytanie, ale ja mam inne jak to możliwe żeby jakiś asystenciak jakiegoś polityka zostawał członkiem zarządu i zarabiał miesięcznie tyle co normalny człowiek w rok!? Dlaczego u Niemca ludzie zarabiają minimum 300% więcej niż większość w Polsce... itd.itd.
Lewy chociaż pracuje w zawodzie i robi to na tyle dobrze że ktoś CHCE mu dać takie pieniądze, bo on sobie ich nie wymyślił.
A że jest to totalnie chore (różnice płacowe) to tak już jest i nic z tym ani ty (swoimi ... komentarzami) ani nikt inny nie zmieni.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Kamil Maciejewski

Skoro to takie proste, to dlaczego każdy nie gra w piłkę i nie zarabia tych pieniędzy, tylko zapieprza po 8 godzin w pracy za dniówkę Roberta Lewandowskiego. Przecież piłka nożna to sport dla wszystkich, nie trzeba mieć dużo pieniędzy na start tak jak w tenisie. Każdy może spróbować. Wiem ze nierówność denerwuje, ale jest i będzie zawsze. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale przeciętny Polak, który pracuje w biurze, nie jest autorytetem dla tak wielu ludzi i gra w najlepszym klubie w Europie. Ten facet na swój sukces pracował odkąd miał 6,7 lat. Czyli dokładnie wtedy kiedy jego rowniesnicy opierdzialali się w domu, potem gdy miał lat 17, jego rówieśnicy chodzili na imprezy, umawiali się z dziewczynami, on trenował. Wyjeżdżał na mecze /turnieje. Od najmłodszych lat same wyrzeczenie, które potem procentują. Mowię, bo sam grałem w piłkę nożna i mam bardzo dużo znajomych którzy obecnie grają w Ekstraklasie, czy w Seria A. Wiem jak wyglądało ich życie i moje, moje któremu nie sprostałem i nie zarabiam dzisiaj 30 tysięcy miesięcznie. Podejrzewam, choć nie oceniam, ze nigdy nie zasmakowałeś tej ciężkiej pracy i zmagania się ze swoimi słabościami i pokusami, które towarzysza od dziecka każdemu sportowcowi. Dlatego myśle ze nie oceniajmy tych zawodników w ten sposób jak Ty to zrobiłeś, bo to nie ich wina ze zarabiają tyle pieniędzy, po prostu, doszli dobrego ciężka praca. Nazywanie ich dupnymi gwiazdami, jest conajmniej śmieszne. Bo z reguły szydzić możemy z kogoś, kto osiągnął mniej od nas.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Sławomir Pietrowiak

Wybitny uczony nie miał samych wyrzeczeń aby dojść do tytułu profesorskiego. Ile musiał poświęcic czasu aby taka wiedzę zdobyć i jeszcze ją wzbogacić. A ile zarabia professor-uczony, a ile piłkarz. Przepraszam ludzi wiedzy, że w ogóle porównuję ich do piłkarzy. Przecież to jest nienormalne!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.