Wątek dotyczący posta na blogu

MIAMI OPEN 2017 - typerek :)

użytkownik usunął konto

Zapraszam wszystkich chętnych lubiących TENIS i typowanie:)  Regulamin typera: Typować można do rozpoczęcia meczów przewidzianych na dany dzień. Po zakończeniu pierwszego gema proszę typu na to spotkanie nie dawać i tak nie wezmę pod uwagę! Oczywiście w każdej chwili można podać typy na spotkania, które (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Gratulacje dla zwyciężczyni Lady oraz dla wszystkich tu typujacych oraz kibiców. Dziękuję szczególnie gospodarzowi Szakiemu za wzorowe przeprowadzenie tego świetnego typerka. Udział w tej zabawie był dla mnie wielką przyjemnością. :)
Nie wiem czy będzie dużo chętnych ale zapraszam już na maj i tenisowy typer Madrid Open. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ƭαɱαɍα

Nie obraź się Pao, ale nie będę w stanie zagrać i wygrać na Twoim typerku. Siła wyższa. Jeżli zorganizujesz następnego typerka, to zrobię wszystko żeby powalczyć ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Skoro siła wyższa to rozumiem. Jednak szkoda by było, bo przyznaję, jesteś dobra i zawyżasz poziom w każdym typerze do tej pory ;)

| Odpowiedz
blokuj
Ƭαɱαɍα

To wszystko wina mojego globtroterstwa :)
Lapek nie wszędzie łapie zasięg, a z fonem jestem na bakier :)
....Dziękuję za uznanie. Poczułam się miło połechtana :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pao

Hehe, ja nawet niektóre blogi pisałem tu na smartfonie także wiesz, chcieć to móc ;p
Myślę że moje komplementy Cię jednak przekonają. ;)
Widzę Cię na typerze Madrid Open Tamaro! :)
Dobranoc :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Ƭαɱαɍα

Jak licytacja, to licytacja..... Ja będę w terenach górzystych tysiące kilometrów od kraju :) Nie wiem jak tam będzie z zsięgiem....Ja po prostu nie chcę obiecywać, a potem nie dotrzymać słowa. Jak dam radę, to z wielką przyjemnością zagram :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

Pisała poniżej, że do 8go jej nie ma chyba, a potem chyba jest, czyli najwyżej kwali i 1 rundę przeoczy? Nie wiem, czy chcesz robić kwali?

| Odpowiedz
blokuj
Pao

Nie, nie planuję robić żadnych kwalifikacji, ale muszę Was trochę zmartwić, bo turniej główny (1r. Pań) startuje już w sobotę, 6 maja... :P
Nie ma wolnych losów w Madrycie i grają już wszystkie od tej pierwszej rundy.

| Odpowiedz
blokuj
Pao

Myślę jeszcze nad deblem, ale chyba też nie będę Was już tym męczył ;) Ostatnie wyniki pokazały że na tych deblach to tylko punkty można potracić ;p

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Jakoś mam białą plamę między Nową Hutą a Rzeszowem, tam byłem, a w Waszym pięknym mieście jeszcze nie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ƭαɱαɍα

Zarówno z jednej miejscowości , jak i z drugiej, 40 minut autostradą :)
Tarnów w zasadzie ma 3 obwodnice, może dlatego go ominąłeś ? :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.