Wątek dotyczący artykułu

Dudek zachował się jak mężczyzna. Mówiąc o swojej formie nie przebierał w słowach

Patrykowi Dudkowi nie układa się początek sezonu. Słabo wypadł w ostatnim meczu kadry, a w Memoriale Jancarza miał kiepski początek. Zawodnik Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra mówi wprost, że jego forma nie jest najlepsza i czeka go wiele pracy.

przeczytaj cały artykuł

Pinio70

Niech żyje rzetelność dziennikarska! Niestety bez pana pseudo redaktora. Drogie Sportowe Fakty. Podziękujcie temu panu, bo jego żenujący poziom dziennikarstwa świadczy także o Was. Jak można pisać takie głupoty, a potem je bez słowa edytować jakby nigdy nic. Kiepski warsztat dziennikarski, częste konfabulacje, idiotyczne próby antycypacji. Sorry, ale takich bzdur nie kupuję i patrząc po komentarzach, to mało kto je kupuje. Pan redaktor chyba pracuje w myśl zasady: "nieważne czy dobrze, czy źle, oby o tobie mówiono". Jak umiesz, to przygotuj artykuł, skonsultuj z kimś dorosłym, a potem publikuj. Jak nie umiesz, to nie pisz.
P.S. Jakby co, to dysponuję pierwotnym tekstem artykułu (no, chyba po pierwszej edycji).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
waldzior

Na co Ty liczysz? Że wywalą Ostafa? To dla nich żyła złota - tacy "dziennikarze" są najcenniejsi dla takich portali jak WP. Popatrz na główną stronę działu żużel - nadal wśród głównych tematów są artykuły - paszkwile - Ostafińskiego sprzed kilku dni - jeden na Jancarza, drugi na Hampela. Dojdzie do tego, że ogłoszą go Redaktorem naczelnym. Oni kibiców mają w głębokim poważaniu - dowodem na to były "transmisje tekstowe" z wczorajszych meczy - ZERO - DNO DNA !!!!!! Od chwili jak SF zostały wykupione przez WP, obniżają swój poziom w każdym względzie.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pinio70

Awaria portalu może się zdarzyć, a WP przejęło SF nie od wczoraj. A co do pana redaktora, to cały czas mam nadzieję, że ktoś w końcu spojrzy mu na ręce i zauważy, co i jak ten gość pisze. Jestem naprawdę zdegustowany poziomem jego "dziennikarstwa". Jestem także przerażony, jak widzę tego gościa w jakimś studio sportowym, jako eksperta. Ja swój komentarz na SF mogę edytować przez 10 minut, a on po bodajże dwóch godzinach robi zmiany w artykule, które diametralnie zmieniają jego sens i komentarze obserwatorów przestają mieć logiczne znaczenie. Żenada i amatorszczyzna. A pisanie o trwającym jeszcze wydarzeniu sportowym w czasie przeszłym, to już trudno nazwać.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.