Wątek dotyczący statusu użytkownika

Fabby

Ten niezręczny moment, gdy komentator na Polsacie nazywa 27-letniego Goffina "młodym wilkiem" :D

Pao

Nie byłem do końca pewien czy to on bo oglądałem na hiszpańskim, ale chyba tylko on jeden spośród komentujących na Polsatach byłby zdolny do wyprodukowania takiej zacnej myśli ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Lapsusy TT wyjątkowo nie przeszkadzają mi,gdyż jego tembr głosu
i dar wymowy jest dla moich uszu balsamem...:)
Natomiast niektóre wypowiedzi komentatorów WTA z TVP Sport ze słynnym JJ na czele, wywołują we mnie furię, wtedy ochoczo oddzielam fonię od wizji...:P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Mnie też ogólnie głosowo i jako komentator pasuje i go lubię (poza meczami gdzie komentuje Federera). Średnią wpadek na mecz ma chyba najwyższą że wszystkich komentatorów tenisa, ale fakt, JJ zdecydowanie bardziej nieznośny niż TT. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Eleonor_

TT reprezentuje również rzadko spotykaną kulturę słowną.
Z Fedexem rzeczywiście przesadza,ale usprawiedliwieniem dla niego jest fakt,iż to jego największy ulubieniec XD
Wyobrażam siebie na stanowisku komentatora oraz swoje bezkrytyczne, pełne zachwytu ochy i achy na temat gry swojego idola Rafy Nadala:P/D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.