Wątek dotyczący artykułu

Dobre wieści ze szpitala w Bydgoszczy. Tomasz Gollob we wtorek ma być wybudzany

- Odłączyliśmy drenaż. Tomasz Gollob będzie powoli przygotowywany do rozintubowania. We wtorek, o ile nic się nie wydarzy, będzie wybudzany - mówi nam Cezary Rybacki, doktor z Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy.

przeczytaj cały artykuł


Leonidas spod Termopil 1

po jakiego diabła? aby ryje wydzierać? daj człowiekowi odpocząć, wyzdrowieć. On potrzebuje teraz spokoju. Jakaś głupia maniera ogarnęła Polaków, zamiast wspierać dobrymi myślami to demonstracje i darcie dziobów. Tomek doskonale wie, z eci co mu zawsze dobrze zyczyli są z nim. Ilu takich jest? tak na marginesie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lubelski Motor

No to teraz Tomasz ozdrowieje, i ukażą sie w oknie dwie dłonie delikatnie machające do fanów.kuzwa dajcie mu spokój jemu potrzeba ciszy stan jest powazny ,wierze że wyjdzie z tego jak zawsze, ale powoli i bez wrzaskow pod oknem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Za godzinę jest zbiórka pod szpitalem dla wsparcia Tomka organizowana przez kibiców Polonii.W środę msza i intencji powrotu do zdrowia w Bazylice koło stadionu Polonii.
Bydgoscy kibice liczą na Tomka,nikt tu nie dopuszcza złych myśli,każdy wierzy że TOMEK kolejny raz zadziwi sportowy świat.
ps.Dla krytykujących takie akcje przypomnę,że to jest wsparcie duchowe dla całej rodziny Gollobów jak i Tomka,a ludzie w szpitalu jakoś nie mają do tego typu akcji uwag.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.