Dyskusja

woj Mirmiła

przejdź na stronę użytkownika

woj Mirmiła

Cześć Potter :) Nie jestem pewien, czy chodzi Tobie o lajki - "zielone łapki"? Tych rozdałem już 12348, nie jest to więc jakaś osobliwość ;D
Chyba, że chodzi o "polubienia" tagów, to rzeczywiście przed chwilą dodałem 'hurtowo' kilkanaście. Nie są to jednak nowe tagi - miałem tych sportowców wśród "obserwowanych", ale w celu wyeksponowania ich na czele musiałem Agę, Madzię, Andzię itd. na chwilę "odlubić" i zaraz od nowa "polubić"... takie małe przetasowanie tagów :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Tak przypuszczałem :D Nie jest to pierwsze i nie ostatnie 'przetasowanie' tagów, skoczkowie narciarscy (rewelacja zimy) muszą zluzować czołowe pozycje na rzecz tenisistek - po lekkoatletycznych MŚ być może na czele znajdzie się np. Anita Włodarczyk, a po triumfie w Tour de France może to być Rafał Majka lub Michał Kwiatkowski ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.