Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER PREMIER LEAGUE - 34 kolejka

Maciula87

Typujemy 1 - x -2, dodatkową opcją będą 3 podpórki 1x - x2 - 12 z których jednak nie musimy korzystać.Za poprawny typ otrzymujemy 2 pkt, z podpórką 1 pkt.W każdej kolejce znajdzie się również jeden HIT, którego punkty biedziemy mnożyć razy dwa.W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji generalnej, (…)

przeczytaj cały artykuł

Kasyx

Znudziło Ci sie już?:)
Przez dwa ostatnie sezony ja prowadziłem, ale Mitch mocno sie napalił i doszedłem do wniosku, ze nie ma sensu robić konkurencji.
Do seirpnia jeszcze troche czasu i zobaczymy co bedzie.
Mnie strasznie zniechęcały przekładane mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

Zwyczajnie nie będzie czasu, już teraz go trochę brakuje, gdy przejmowałem typera moja sytuacja prywatnie wyglądała troszkę inaczej niż teraz...
Masz pierwszeństwo, o tobie właśnie pomyślałem w pierwszej kolejności!!!
Gdyby nie, to jest jeszcze kilku ogarniętych, tak jak piszesz jest jeszcze trochę czasu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Jeżeli nie będzie chętnego, to wezmę typera.
Może być problem w drugiej połowie sierpnia (urlop) Angole prawdopodobnie ruszą koło 15, więc jeśli ktoś policzyłby dwie pierwsze kolejki, to ja reszte poprowadze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.