Wątek dotyczący posta na blogu

Popis kultury redaktora Iwanka na ćwierkaczu

Sharapov

Dziennikarz powinien być bezstronny dlatego mam obawy przez nazywaniem tej osoby dziennikarzem. Nie musi lubić Marii Szarapowej ale wypadałoby mieć jednak trochę kultury. Gratuluję portalowi takiego pracownika, współczuję innym współredaktorom - jakiś cień zawsze na Was pada.Takich "komentarzy" spodziewałbym (…)

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

Dzieki wam wszystkim za swietny wieczor ( noc ) wczoraj.Tak mi sie swietnie z wami gadalo ze przedawkowalem z piwem a potem jeszcze z czyms innym.Bardzo stresujacy weekend.Maszy by sie to chyba nie podobalo.Caly dzien spedzilem jako zombie.Masakra.
Teraz padam na twarz i zaraz ide spac ale czego sie nie wycierpi dla Marysi.I jeszcze pecet nie odpalil,ten zapasowy nie dziala ( bo po co ),w telefonie cos z dotykiem i nie moge zbytnio pisac.Pisze na nie swoim a nowy bede mial dopiero w srode.Niech to szlag trafi.Ale troche sledzilem w ciagu dnia co sie u was dzieje.
Australian Open tez uwielbiam.Mroz ,snieg ,swieta , nowy rok,zadymka a tam 40 stopni i spocone dziewczyny na korcie.Tylko ta strefa czasowa ale w sumie to nawet dodaje uroku.Po za tym w styczniu jestesmy tak spragieni tenisa ze czekamy przez te dwa miesiace liczac dni doslownie.
Seria na antypodach to obok Us open series chyba moja ulubiona.
Szarapov - ogladanie przy swiecach to niezly czad.Tez kocham swiece do muzyki,ksiazki czy ulubionego filmu ale tenis przy swiecach to mocno oryginalne.Czy to tylko przy meczach Maszy jest takie misterium czy ogolnie.? To jest moc.
Dla Aceliny przesylam gratulacje za wygrana Swito-Linki.Daje troche czadu w tym roku.
A z takich Marusiowych spraw to ma fajny ,brazowy,skorzany plecaczek teraz na ta ture po Europie.Jest na ostatnich zdjeciach.Pasuje do niej.
Wczoraj wyladowala w Madrycie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ACElina

A nie przypomina Ci Svitolina z zachowania Maszy? Te kamany, zacisnieta piacha i kortowa nieustepliwosc :D dla mnie Masza jest krolowa, a Elina ksiezniczka tenisa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Wiadomo, wiele dziewczyn na pewno zaczynając kariery wzorowało się na Marii, Elina też choć ona ma swój własny styl ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ACElina

No ma 0-4 w h2h, przydałoby się je poprawić. Grały ze sobą zawsze kiedy Aga była w formie i wygrywała te pojedyncze punkty cwaniactwem kortowym. Teraz tego nie ma. A Elina sie wciaz rozwija. Modly odprawiam podobnie jak Ty haha

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

Ktos tu ostatnio po losowaniu AO pisal, ze polfinal pewny buehehehe bo Pliska w ćwierćfinale a tu zonk. Ja uwazam, ze rankingi i bilanse nie graja. Kazdy zawsze moze sie poprawic. I Pliska ciagle sie rozwija (ok, dzis zatankowala w meczu z Giorgi, no zdarza sie), wiec raczej by nie dala Adze kolejnego zwyciestwa do skarbczyka w jej obecnej formiw ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Pao

Nie sądzę żeby jakiś dłuższy kryzys miała teraz Czeszka... a z tymi bilansami to jest taki śmieszny paradoks... moja idolka i Svitolina maja fatalny bilans z Pliszką, a Radwańska ma świetny... :D te dawniejsze mecze to myślę Karolina jeszcze nie miała tego doświadczenia by z tak doskonała przebijaczką dawac radę, no ale trochę dla niej wstydliwy ten h2h i musi go poprawić ;)

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

Lubie Pliske.Do USO 2016 Maximum trzecia runda w szlemach i nagle bum !!!! Ma szans byc numerem 2.A jak Masza kiedys zakonczy ( NIEEEE ) to i mumer one

| Odpowiedz
blokuj
Pao

no wiesz jeśli Maria albo taka Garbi nie zaczną teraz seriami brać szlemów no to naturalne że tron na najbliższy czas bierze Pliskova ;) W Angie już tak nie wierzę jej czas na tronie się raczej kończy ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Baseliner

Kerber ogólnie jest irytująca, nie dziwię się, że z trójki Wozniacki, Radwańska, Kerber ta ostatnia ma najmniejszy PR. Mimo Szlema na koncie.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

haha ja pierdziele Radwańska jest przykra na prawdę, po tym poznaje się wielką mistrzynię. ZObaczcie jak Maria podała rękę w Stuttgarcie po porażce a jak podaje Radwańska. Tym one się róznią. Różnica jest 1000000 klas hehehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Baseliner

Faktem jest, że Kerber była mega irytująca na tym meczu i będąc na miejscu Radwańskiej to też nie byłbym zbyt wylewny. Ale to podobno przyjaciółki...

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

no podobno a co było irytującego w grze Kerber? ze winnery jedną reką posyłała a Radwa baloniki zza pleców tyłem do kortu ohhh urocze przy meczowej piłce zachcialo się jej finezji hahahah

| Odpowiedz
blokuj
Baseliner

Nie w grze, tylko zachowaniu. ;) Taka typowa Kerber - zawsze mnie irytowało, jak wymachiwała palcami, jakby właśnie wygrywała punkt na miarę Szlema.

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

Pamiętam to! Tu się akurat Agnieszce nie dziwiłam w ogóle... Kerber w pełnej krasie, niczym Azarenka z najlepszych lat albo Putinceva, odgrażająca się rywalkom ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Pao

no można to tak nazwać ale moim zdaniem (wiem, narażam się komus) ona wraca teraz na swój prawdziwy poziom czyli okolice top 10... Miała świetny ten sezon olimpijski to fakt i zasłużenie liderowala, zrobiła ogromne postępy zwłaszcza pod względem przygotowania fizycznego i to zaprocentowało, jest już kimś w tym sporcie, bo ma szlemy ale... no to nie jest to co może ciągnąć damski tenis w tych czasach... Według mnie ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.