Wątek dotyczący posta na blogu

Eredivisie 2016/2017 TYPER :)

Borysek ROW

Witam na forumowym typerze piłkarskiej ligi holenderskiej i zapraszam do czynnego udziału w nim! Jeszcze raz gorąco i serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w zabawie. Drugi sezon rywalizacji typerowej oraz na holenderskich boiskach. Typujemy daną kolejkę na tradycyjnych, bukmacherskich zasadach (…)

przeczytaj cały artykuł


Borysek ROW

Próbowałem przekazać te myśli na papier blogowy, niestety przez kolejny raz powtarzający się błąd, to 404, to 500 muszę podzielić się z Państwem moimi spostrzeżeniami dotyczącymi sezonu właśnie tutaj, w przeciętnym komentarzu.


Na samym początku zaznaczam, że pod względem sportowo-organizacyjnym sezon był całkiem niezły. W typerze największe emocji odebrał nam RR 25 Toruń, a w zasadzie jego mości fantastyczna i równa forma prezentowana w przekroju całego sezonu. Kolega sięgnął po swoje kolejne zwycięstwo w zabawach tego sezonu, a ponadto w gruncie rzeczy zapewnił sobie je na dwie kolejki przed końcem. Przy jego nazwisku godna liczba 192 punktów - złoto! Gratulacje. ;) Jednocześnie staje drugi raz na końcowym podium organizowanej przeze mnie zabawy.
Teraz to, nad czym dywagowało wielu przed ostatnią rundą zmagań. Drugie miejsce, na ostatnią chwilę wyrywa Wars123, przez pewien czas, trzykrotnie zresztą, lider generalki. Jego dyspozycja pod koniec sezonu mogła budzić obawy, natomiast najważniejsza jest walka do kresu, gdzie uzyskuje jednopunktową przewagę nad największym rywalem i tym samym zapewnia sobie srebro.
Dalej, jakże zacne podium uzupełnia Falubaz40. Zadziwił można powiedzieć nie jednego obserwującego cykl. Pierw to odrabiając straty po początku sezonu, następnie pnąc się w górę tabeli, by na końcu walczyć jeszcze o coś więcej. Po oddanych typach koriozalnie kończy na miejscu trzecim.
Dla obu panów jest to pierwsze takie osiągnięcie.
Co widzimy dalej? Ratujący honor grupy pomarańczowego kolorka Jerrypl, przez kilkanaście kolejek okupujący trzecią pozycję. Finisz nie przyniósł mu jednak tyle satysfakcji i Warszawianin musi obejść się smakiem, przynajmniej teraz. Aż czteropunktowa strata nie odzwierciedla jednak całej tegorocznej kariery. Pech, lecz i tak możesz być z siebie zadowolony. Jedenaście punktów, tyle musimy się zniżyć do szczęśliwca piątych miejsc ostatniego czasu, a zarazem gospodarza - Borysek ROW po problemach na starcie dowozi jednak lokatę do końca. Tego zawodnika napierało jednak całe stado. Tuż po nim Miasto mistrzów-Kielce. Większy kibic, piłki tej rzucanej może być zły na siebie, iż nie pojawił się wcześniej. Dwa punkty straty przy niesamowitym przemarszu przez, uwaga, całą tabelę będać cztery kolejki w tył. Dla porównania średnia zaledwie o cztery-setne gorsza od samego mistrza. Towarzystwa dopełniają, obrońca tytułu Dastin, charyzmatyczna Tamara i lubiąca eksperymentować Ilona. Z taką samą stratą jak i przewagę czołową dziesiątkę zamyka Barceloniak11.
Krótko po nim, zawsze pełen energii Unia Leszno DMP i będący ciutkę za nim Penhal. Stawka uzupełniona w stałych, mniej lub bardziej, mianowicie Getwellfan, Jaśko, Zsmarti oraz Nalo27.
Kilkadziesiąt punktów za nimi przewinąwszy się sporadycznie Dragon0102, Sławek machowski, Szarold, Lukim81.


Potwierdzająca moje słowa Klasyfikacja Generalna - "Algemene Indeling":
1.RR 25 Toruń******** - 192pkt
2.Wars123****** - 186pkt
3.Falubaz40****** - 185pkt

4.Jerrypl****** - 181pkt
5.Borysek ROW**** - 170pkt
6.Miasto mistrzów-Kielce**** - 168pkt
7.Dastin** - 167pkt
8.Tamara** - 165pkt
9.Ilona Świtajska** - 164pkt
10.Barceloniak11**** - 160pkt

11.Unia Leszno DMP** - 156pkt
12.Penhal**** - 147pkt
13.Getwellfan***** - 138pkt
14.Jaśkoo** - 126pkt
15.Zsmarti***** - 100pkt
16.Nalo27* - 93pkt
17.Dragon0102 - 36pkt
18.Sławek machowski* - 17pkt
19.Szarold** - 13pkt
20.Pawlak74 - 8pkt

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Mmmm pełen energii powiadasz :)) no niech będzie ;)
Dziękuję Ci Borysku za fajniutką zabawę i gratuluję medalistą, zwłaszcza R R 25 Toruń, który był po za zasięgiem, szacunek!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nalo27

Wiekie podziękowania dla Kacpra za możliwość dołączenia w trakcie i ogrom pracy włożony w typera, kawał dobrej roboty;) Gratulacje dla zwycięzcy i medalistów. Cześć i chwała Bohaterom!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.