Dyskusja

Fanka Rogera

przejdź na stronę użytkownika

Allez

jesli tak uwazasz to dlaczego mnie nie wspierasz? dlaczego nie wspierasz innych, ktorzy maja podobne zdanie? Brak wsparcia sprawia wrazenie, ze takie poglady sa osamotnione w tym forum, w ktorym dominuja instynkty stadne.
Jakbys sie czula, gdyby nikomu nie przeszkadzalo, ze paru bezmyslnych awanturnikow sprawia ci niezasluzone przykrosci?
Tu dochodzi do tego, ze niektorzy rozsadni ludzie nie minusuja czyjegos chamstwa albo ewidentnych bzdur, bo "takie maja zasady" a boja sie lajkowac sprzeciwu innych, bo tak bardzo lubia byc akceptowani przez "wszystkich"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Mam wrażenie, że Fanka bardzo się stara i jest jej przykro, ze czasem to przynosi mierny efekt.
Uważam, że dzięki Twojemu wpisowi poczuje się raźniej :))
Poza tym Roger nie gra na RG, a tak na niego czekała :)
Miłego i słonecznego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fanka Rogera

Jak już Ci tu Margotka napisała _ bardzo dziękuje Margotko _ ja się staram walczyć z tym hejtem jak mogę - co łatwo sprawdzić śledząc moje wpisy . Jeśli Ty nie czułeś mojego wsparcia to wynika tylko z tego że nie mam czasu śledzić forum cały czas bo ( jak podejrzewam w przeciwieństwie do wielu użytkowników forum ) jestem dość zajęta pracą i rodziną . Ale obiecuję że będę Cie wspierać w każdej wolnej chwili w walce z chamstwem . Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Allez

wiem, ze bardzo czasochlonne jest kruszenie kopii. ale czesto wystarczy dac znak przez +/- , to nie zabiera czasu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.