Wątek dotyczący artykułu

Legia - Lech: mistrz Polski zdominował Kolejorza i zrobił krok w kierunku tytułu

Legia Warszawa w polskim klasyku była o klasę lepsza od Lecha Poznań, wygrała na własnym boisku 2:0 i jest liderem Ekstraklasy.

przeczytaj cały artykuł


Piotr Zatyński

Gratulacje Dla Legii za kupienie Fotelu Lidera Lotto Ekstraklasy... Brawo PZPN ja ten poroniony pomysł podziału punktów po 30 kolejkach. To prawda, że dziś Lech nie zasłużył na punkty ale takiej lidze to Mistrzostwo jest niczym bo zdobyte dzięki zasadą wyssanym z palca ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michał Hunter Olczyk

Jakoś wcześniej nie piłowałeś ryja jak to Legii zabierano dorobek ligowy. Prawda jest taka, ze Legia nic nie odrobiła po podziale ponieważ jagielloni pół punktu zawyzyli w górę. Poza tym Jagiellonia jiuż zdobyła mistrzostwo a to tylko puchar maja jak to oznajmił Probierz. To niech Legia zadowoli sie pucharem maja a Jagiellonia mistrzostwem po 30 kolejkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Martainn

Tak. Legia kupiła sobie fotel lidera, bo do wczoraj nie było wiadomo, czy będzie podział punktów czy nie będzie. Od wczoraj wiadomo, że nie będzie grania 30 kolejek tylko 37. Poza tym po podziale punktów Legia odrobiła do lidera tyyyyyle punktów, że szkoda gadać. Jak się nie ma czego czepić, to się czepi takiej pierdoły tak? Bardzo dobrze, że kluby bez ambicji nie zdobędą mistrzostwo bo co to by się stało gdyby taki piłkarz musiał grać po 50-60 spotkań na sezon jak to jest w przypadku piłkarzy najlepszych klubów w Europie. Jak taki Probierz płacze, że puchary to pocałunek śmierci to za dużo spotkań i drużyna wymęczona. Co ma powiedzieć taki Real, Barca, czy Bayern, którzy grają masę spotkań w swojej lidze? Do tego puchary, do tego puchary towarzyskie w przerwie między sezonowej. Nikt tam nie płacze. Bo tam są profesjonaliści. W polskiej kiepskiej lidze z kiepskimi piłkarzami i trenerami bez ambicji wielki płacz bo trzeba zagrać 7 kolejek więcej. No i najbardziej kuriozalne tłumaczenie potem. Legia zła i kupiła, bo zagrała lepiej przy większej ilości spotkań. I to znacznie większej bo dochodzi jeszcze Liga Mistrzów. No i Legia kupiła, bo kupiła sobie granie znacznie większej ilości spotkań jak taka Jagiellonia czy Lech i co najgorsze jeszcze wytrzymuje takie granie! Skandal. Jak tak można! Jak można być ambitnym i dobrze przygotowanym kondycyjnie! Skandal! Jak można mieć szerszą ławkę i mieć kim grać. Trzeba być byle jakim! Jaka cała reszta! Ta liga nigdy nie będzie poważną ligą póki w niej będą tacy trenerzy, takie kluby i tacy kibice. Nigdy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kwadri

Naucz się pisać po Polsku dzieciaku i nie pleć bzdur.Lepiej spakuj tornister bo znowu cię mama skrzyczy że zeszytu nie wziąłeś do szkoły.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.