Wątek dotyczący artykułu

Skorpiony wyrwały gościom zwycięstwo, wygrana Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań

Zgodnie z przewidywaniami Naturalna Medycyna PSŻ Poznań po zaciętym spotkaniu pokonała Stal-Met Kolejarza Opole. Gościom nie pomogła świetna forma Denisa Gizatullina.

przeczytaj cały artykuł


Ryback

Hmmm.Czytam ten artykuł i jedno rzuca się w oczy "Zgodnie z oczekiwaniami o sile gości decydowali Denis Gizatullin i Kevin Woelbert,dzielnie wspierani przez krajowych seniorów".O jakim wsparciu mowa?Zalewali im metanol do motocykli czy podnosili deskę w kiblu,jak Denis poszedł się wypróżnić?Przecież to jest paranoja,by pięciu krajowych zawodników zrobiło ledwie dwa punkty więcej,niż sam Gizatullin.To samo było w Gnieźnie,to samo było z Krosnem i Lublinem.Jakie wyciągają z tego wnioski w klubie?Pokażemy,że działamy i żałosnego krajowego seniora zmienimy innym,rownie zalosnym.Ja rozumiem,gdyby to byli zawodnicy przechodzący w wiek seniora prosto z juniorki (jak np. Borowicz czy Pawlak).Ale do cholery.To są doświadczeni zawodnicy,więc jak tu w ogóle można ich wytłumaczyć?I co.Za Gomolskiego z Ostrowem pojedzie Lopaczewski,ale zapunktuje jak na krajowego zawodnika w Opolu przystało,więc na następny mecz pojedzie Tomek,który zaprezentuje się równie beznadziejnie,więc do składu wróci i tak Adrianek.I tak do końca sezonu,jakby coś to miało dać,albo coś zmienić.Oczywiście nie spodziewam się po naszym tercecie trenerskim zakontraktowania krajowego seniora z zewnątrz,więc mamy kolejny sezon z głowy.Wszystko to za dotację z miasta,której mogą nam pozazdrościć nawet niektórzy pierwszoligowcy...Przyznam szczerze,że przy obecnym zarządzie liczyłem na wyjście z tego marazmu jeszcze od czasów Drozda przez Hawryluka,ale jak widzę przeliczyłem się.Nadal jesteśmy jak ten biegacz narciarski z Kenii na zimowych igrzyskach olimpijskich.Nie ważne,ze będę ostatni.Ważny sam fakt uczestnictwa.A z takim podejściem w Opolu możecie liczyć na kibiców tylko w drugi dzień świąt Wielkanocnych,jak się niemcownia zleci na Opolszczyznę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sellex

....Jak ktoś w końcu nie Jexnie pięścią w stół to z tego przez następne dziesięć lat nic nie będzie.Ostatni dzwonek!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
prodrive11

Też sadzę, że sezon jest już stracony bo odpowiednich ''wymienników'' na rynku brak a nasze aktualne ''asy'' do interesu nie dołożą. Nie mam pretensji do Sawickiego bo on jest jednak ''świeży'' na żużlowym podwórku a chyba nikt z nas nie liczył, że cała nasza krajówka ''wyleje się'' na ten sezon. Błędem było odpuszczenie tematu wzmocnienia formacji juniorskiej bo to jednak było oczywiste już przed sezonem ,że nie będą istnieć po niedogadaniu się z Gąsiorem. To co się dzieje teraz jest nauczką na przyszłość, żeby nie zatrudniać takich zdartych płyt ,które jak najmniejszym kosztem chcą przetoczyć się przez sezon. Z młodych chłopaków ,którzy trafili w tym sezonie do drugiej ligi jadą praktycznie wszyscy bo ci chłopcy maja przede wszystkim ambicję i zainwestują nieraz wszystko co maja w sprzęt żeby tylko się pokazać z dobrej strony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piknikpsz

Lubię wasz klub (wiele razy byłem na meczach w Opolu) bez juniorki nic dobrego was nie czeka. Dobry junior to możliwość zmotywowania seniora do walki, zobaczcie dokładnie to u nas się stało - podrażniony Pytel zmianą na juniora w następnych biegach walczył jak o życie na torze. Trzymam za was kciuki i życzę powodzenia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.