Wątek dotyczący posta na blogu

ASK ME ANYTHING CZYLI SŁYNNE AMA Z GWIAZDĄ FORUM!

Sharapov

Rzym za nami, młodzi pucharki wzięli zatem żeby się wam nie nudziło w przerwie od tenisa robię AMA :DJak to w AMA, każde pytanie jest dozwolone ale jak jakieś będą na ałcie to będę czelendżować!

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

1.Czy bylo ci kiedykolwiek ciezko w tej walce przeciwko hejterom na tym forum , czy kiedykolwiek choc na moment miales chwile zwatpienia ? Bardzo prosze o szczera odpowiedz.
2.Gdy bedziesz mial okazje stanac oko w oko z Najwspanialsza, co jej powiesz ? Mam na mysli sytuacje podpisania ksiazki ,zrobienia wspolnego zdjecia itp.Kilkanascie sekund.
3.Jak zachowasz sie gdy znajdziesz sie z Maria na bezludnej wyspie przez powiedzmy 24 godziny.
4.Czy Maszka pociaga cie rowniez erotycznie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

1. Absolutnie nigdy. Hejterzy Maszy są za słabi aby mnie wyprowadzić z równowagi czy abym miał chwilę zwątpienia na zasadzie: "czy warto?" nigdy tak nie pomyślałem. Przez długi okres byłem jedynym Mariakiem na forum i z łatwością odpierałem wszystkie "ataki" isifanów. Nawet jakby byli mocniejsi i bardziej hardzi w pysku to i tak dałbym sobie z nimi radę. Moja przewaga nad nimi jest jak przewaga Marii nad Agą.
2. Powiedziałbym, aby robiła dalej to co robi bo jest w tym NAJLEPSZA.Dużo jej zawdzięczam i nigdy nie przestanę jej wspierać. Doceniłbym jej postawę na korcie i poza nim. Rzuciłbym pare miłych słów na koniec. Rozmawiałbym z nią z uśmiechem i na luzie nie na zasadzie jakieś freaka krejzola bo nie chciałbym aby się bała czy coś. Zapewne chętnie podpisałaby mi książkę albo zapozowała do foty mmm :) Miałbym świetną pamiątkę.
3. Chciałbym się nacieszyć nią dłużej niż 24 godziny, nie wypuściłbym jej z wysepki kilka dni :D. Na pewno bym nie spał tylko ciągle z nią gadał itp ;p i się nią zaopiekował ;p
4. Naturalne ;p jest piękna i nie ma w tym niczego dziwnego. Wszystko w niej mi się podoba. Ładna buźka, ciało. Charakterek też ma. Na pewno jest ciekawą osobą prywatnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.