Wątek dotyczący posta na blogu

ASK ME ANYTHING CZYLI SŁYNNE AMA Z GWIAZDĄ FORUM!

Sharapov

Rzym za nami, młodzi pucharki wzięli zatem żeby się wam nie nudziło w przerwie od tenisa robię AMA :DJak to w AMA, każde pytanie jest dozwolone ale jak jakieś będą na ałcie to będę czelendżować!

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

1.Czy Aga ma kiedykolwiek szanse na uzyskanie uznania w twoich oczach i czego musiala by dokonac aby tak sie stalo ?
2.Najgorszy moment zwiazany z Maria od czasu gdy jestes na forum
( pomijam konferencje prasowa z marca 2016 )
3.Czy pamietasz swoj pierwszy post na SF ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

1. Nie ma. Nie czuję aby była w stanie wprawić mnie w dumę. Jest ciułaczką, która od lat trzyma wysoką pozycję i zarabia miliony więc jest w tym dobra ale żaden z niej rasowy sportowiec. Jej fochy i miny przekreślają ją na amen. Nie może być mojej zgody na takie zachowanie. Inne zawodniczki na rzęsach staną zeby odwrócić mecz i nie tylko Marija moja ulubienica ale też jest kilka innych walczaków. Radwańska do nich nie należy absolutnie. Widząc jej mecz czytam grę jak cyganka z ręki i wiem dokładnie w którym momencie ma po meczu. Nie jest dla mnie sportowcem aczkolwiek jest dobra w robieniu kasy a o to w życiu chodzi.
2. Jeśli pomijamy konfę to ostatnie momenty i kontuzja Maszy będą najgorsze. Przed konfą były różne spekulacje ja sam spodziewalem się najgorszej bo zapowiedziała ją nagle nic na to nie wskazywało. Bałem się choroby, wszystkiego. Mogła powiedzieć wtedy wszystko, czułem się fatalnie. Ludzie pisali tu ze może być ciężko chora itp także czytało się to niefajnie. Jak powiedziała "Aj fajld drag test" to normalnie odetchnąłem z ulgą. Wiedzialem ze to powazna sprawa ale bądzmy szczerzy - choroba nowotworowa czy coś równie ciężkie wagowo byłoby stokroć gorsze. Wtedy słuchałem Maszy już z ulgą ale domysły i spekulacje były okropne.
3. Niestety nie pamiętam ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.