Wątek dotyczący posta na blogu

ASK ME ANYTHING CZYLI SŁYNNE AMA Z GWIAZDĄ FORUM!

Sharapov

Rzym za nami, młodzi pucharki wzięli zatem żeby się wam nie nudziło w przerwie od tenisa robię AMA :DJak to w AMA, każde pytanie jest dozwolone ale jak jakieś będą na ałcie to będę czelendżować!

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

No to teraz na wiekszym luzie
1.Inne zainteresowania ,hobby poza tenisem i muzyka klasyczna ?
2.Czy lubisz nature,przyrode,las i zwierzeta ?
3.Czy interesujesz sie filmem i sztuka filmowa ?
4.Idealne wakacje ( nie zwiazane z tenisem ) ?
5.Miejsce na swiecie ktore koniecznie chcialbys zobaczyc ( pomine Niagan i obecny dom Maszki )?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

1. Nie mam konkretnego hobby w stylu zbieranie znaczków czy coś w ten deseń. Lubię podróże, języki obce, PR, nowe technologie.
2. Lubię.
3. Wybitnym znawcą tego tematu nie jestem. Oglądam raczej to na co mam ochotę ale nie kieruję się opiniami innych i naciskom spolecznym typu: 'Oglądnij la la land bo został obsypany nagrodami"
4. Wszędzie tam gdzie jest ciepło, woda, piasek. To są wakacje. Żadne łażenie po górach itp nie wchodzi w grę.
5. Na pewno chciałbym odwiedzić pare topowych miejsc na świecie, które każdemu kojarzą się z danym miejscem. Generalnie lubię ciepło, słońce plaże, także każde miejsce spełniające te kryteria mi się podoba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.