Wątek dotyczący artykułu

ATP Genewa: 37 minut Stana Wawrinki na otwarcie, Mischa Zverev znów lepszy od Johna Isnera

Stan Wawrinka w 37 minut wyeliminował Rogerio Dutrę Silvę w II rundzie rozgrywanego na kortach ziemnych turnieju ATP World Tour 250 w Genewie. Do ćwierćfinału awansowali też m.in. Sam Querrey i Mischa Zverev, który pokonał Johna Isnera.

przeczytaj cały artykuł

grolo

panie Motyka,
pisanie "Stan Wawrinka w 37 minut wyeliminował Rogerio Dutrę Silvę" wprowadza w błąd czytelnika. To KONTUZJA wyeliminowała Rogerio Dutrę Silvę z meczu, który tym samym nie mógł zostać zakończony.
Chlubienie się tym, że "Wawrinka wyeliminował kogoś w 37 minut " jest nieuczciwe, gdy wiadomo, że mecz został przerwany przy stanie 5:2. Nie była to zasługa Wawrinki, tylko pecha.
Jest to też co najmniej nieprofesjonalne, gdyż każdy kibic tenisa wie, że mecz tenisowy można od tego stanu wygrać. Tu się nie dało dalej grać, bo przesądziła o tym kontuzja.
A pan to jeszcze wybił w leadzie, sugerując (NIEUCZCIWIE), że te 37 minut meczu to jakieś szczególne osiągnięcie Wawrinki.
Skąd się ta nieuczciwość u was bierze ? Nie tego oczekujemy po Sportowych Faktach !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Przeczytaj więc raz jeszcze - tytuł na głównej i początek tego artykułu. Dopiero w tekście ukryta jest informacja o kontuzji rywala. Takie są metody brukowców a nie przyzwoitego portalu sportowego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.