Wątek dotyczący artykułu

Co tym razem zawiodło w Stelmecie BC?

Przegrana walka na zbiórkach, kiepska postawa liderów i słaba dyspozycja w ataku - to były główne problemy Stelmetu BC w piątkowym spotkaniu z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski (57:58). Zielonogórzan czeka piąty mecz w półfinale PLK.

przeczytaj cały artykuł

scoobydoo

W piątym meczu (jak już w tym sezonie pokazał Anwil) gospodarz nie zawsze musi mieć przewagę. Wszystko zależy od głów zawodników i presji kibiców z obu stron bo z Ostrowa wybiera się też silna ekipa. Z jednej strony rozsądek mówi że Stelmet ogra Stalówkę (bukmacherzy obstawiają 1,30 dla Stelmetu i 3,00 dla Stali) ale z drugiej strony jest takie co prawda siatkarskie ale w tym przypadku na miejscu przysłowie że jak nie wygrywasz 3:0 to przegrywasz 2:3. Stalówka postawiła wszystko na jedna kartę bo obawiam się że ten 5 mecz może obie drużyny kosztować odpowiednio złoty i brązowy medal. Co do sędziów to mylili się mocno w obie strony więc zwalanie winy na sędziów nie ma sensu. Wygra drużyna nie lepsza tylko ta która wytrzyma lepiej to psychicznie i mam nadzieję że będzie to Stal!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kry

A ja mam nadzieję, że będzie to Stelmet ! gdyby naszym trenerem był Saso nie byłoby wątpliwości a tak ?... dobrych emocji !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.