Wątek dotyczący artykułu

Zobacz pierwszy zwiastun gry FIFA 18. Znamy komentatorów polskiej wersji

29 września odbędzie się premiera gry FIFA 18. W sieci opublikowano już pierwszy zwiastun gry. Wiadomo również, że na okładce pojawi się Cristiano Ronaldo.

przeczytaj cały artykuł

Johson

Dajcie możliwość zmiany komentatorów na Angielskich... kolejna fifa w której będę musiał mieć wyciszony komentarz bo szpaka i laskowskiego nie da się słuchać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciekpoprostu

nie ma problemu z tym, wchodzisz origin, klikasz na gre->właściwości i wybierasz język angielski, w menu fify(tam gdzie masz ustawienia i uruchomienie gry) ustawiasz na polski i masz polskie menu, z angielskim lektorem ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciekpoprostu

sprawdz w mojej galerii dodałem zdjęcie jak zrobić, 1 i 2 robisz jak nazdjęciu, w 3 wybierasz język napisów w grze (mi wygodniej po angielsku ;p) jak to zrobisz, wchodzisz w ustawienia audio i zmieniasz język komentarza na angielski (do wyboru jest też polski) jak zrobisz 1 i 2 musisz odczekać aż gra "się przestawi"

| Odpowiedz
blokuj
Johson

Jeżeli kupowałeś przez origina to masz do wyboru wszystkie języki. Ja kupowałem pudełkową wersję w sklepie to mam tylko edycje z polsko/rosyjskim językiem.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.