Wątek dotyczący artykułu

El. LE: potencjalni rywale Jagiellonii Białystok i Lecha Poznań, Arka Gdynia czeka na wielkie firmy

W poniedziałek poznamy pierwszych rywali Jagiellonii Białystok i Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Europy. Oba polskie zespoły będą rozstawione w losowaniu. Tymczasem Arka Gdynia na razie czeka, ale później może trafić nawet na AC Milan!

przeczytaj cały artykuł

comarcin

Zawsze sie musi wtrącić do pucharów drużyna która nie ma kompletnie nic do zaoferowania. Arka w LE to wstyd bo co może zrobić? Lechia z pewnością miałaby więcej argumentów. A liczą sie punkty do rankingu,każdy remis, każde zwycięstwo i każdy awans do kolejnej rundy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jacki

Twoja drużyna mogła wejść do pucharów ,ale jak wynika z twojego żałosnego komentarza tego nie zrobiła....:) Wystarczyło zdobyc Puchar Polski lub byc w pierwszej trójce.Nie ma co płakać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
comarcin

Jaka moja? Ja nie mam drużyny. Ogólnie chyba najbardziej jestem za Wisłą ale nie dlatego że jestem z Krakowa ,jestem z mazur. Kibicuje wszystkim polskim klubom i nie bawie sie w żałosne regionalne "kibicowanie" i jakieś dziecinne nienawiści kibicowskie. Więc to twój komentarz jest śmieszny. Mnie zwyczajnie obchodzi dobro polskiej piłki a arka wątpie żeby cokolwiek ugrała w tym sezonie w europejskich pucharach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Jacki

:)) Im dalej tym lepiej :)) Nie bawisz się w nienawiści kibicowskie (nazwę klubu Arka napisałes z małej litery) kibicujesz wszystkim polskim klubom ( Arka jest drużyną zagraniczną ? ) naprawdę nieżle to uzasadniłeś :)) Czy ugra czy nie ugra nic w europejskich pucharach to znalazła sie tam nie przypadkowo.Uzasadnienie już było.Tyle tytułem odpowiedzi,kolego 'mający dobro polskiej piłki na sercu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.