Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

marzami

Dzień dobry Fazzziku.......nic złego się nie stało, Szaki sobie tylko pożartował;) Czuje się winny najwyraźniej, skoro się przyznaje ponad miarę hihi;)
L.Stadt z nowym utworem.....

Miłego dnia;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Dzień dobry eM... słyszałem już i przyznam, że mnie zaintrygował;) Musi co tak skoro Szaki mówił, że poszakaluchował (znaczy nie bez winy... coś Go gryzie... to dobrze: Sumienie się odezwało... znaczy, że Ma:)));). Na rzg Gronek rżnie "ludzkiego chłopa"... odprężony, prawie otwarty... posłuchaj w wolnej chwili proszę (Gruchę i Nemanję odprawia "subtelnie"). To może Szadynka dla odmiany... pora nie ta... aleeeee co tam, gra się...

Miłego;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Fazzziku.....posłuchałam;)
Był bardzo pewny siebie Gronek, a teraz jest już najpewniejszy siebie;)
Po wypowiedziach wszystkich wiadomo, że na przyszły sezon tylko obrona MP jest priorytetem....nic więcej, bo nie ma realnych możliwości;)
Pewnie na to Gronek wystarczy.
Niech się koszykówka w ZG rozwija....i tyle:)
Ps. Co do Szakiego.....na pewno ma sumienie, w to nie wątpię:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
fazzzi

Mówiłem "przyzwyczajaj się";] Gronek jest taki a nie inny... będę trzymał Dzikom bo są nasze... i najlepiej aby Gronek w tym trzymaniu nie przeszkadzał. Obaczymy co wymodzi po zmianach. Co do PS to nie wątpię... w Twoje zresztą również. Każdy ma prawo do poglądów... moje znasz i staram się by nie były utrudnieniem syfowym;) Trudne te Wasze relacje... wiesz, że ja z tych co nie jątrzą tylko godzą tzn. takim chciałbym być;) Więcej dystansu do świata... nie na wszystko mamy wpływ... vide np. Gronek;) A Gruchy mi szkoda... ale wynika z tego, ze coś nie fungowało pomiędzy nimi. Gość ma potencjał i papiery na solidne granie. Nemanji to już zupełnie mi żal... ale taka kolej rzeczy. Rozwinął się i zasłużył na lepszy klub

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Cały czas Fazzziku nie mam pewności, a nawet bardziej.....nie wierzę, że ma autorytet Gronek, ale może po tym sezonie/jego osiągnięciach to się zmieni;)
Z wypowiedzi, a raczej z uniaknia odpowiedzi JJ wynika, że jedności w podejmowaniu decyzji o gronkowym przedłużeniu w Radzie Nadzorczej nie było;)
Fazzziku pewnie, że będę się interesowac Dzikami i im dobrze życzyć, nie wspomogę jednak gronkowej gaży ihhi;)
Co do Gruchy, to widać mocno coś nie zatrybiło z trenerem, a Nemanji żal i niech się chłopakowi wiedzie, bo jest tego wart;)
Wychodzi też na to, że raczej wielkich zmian w składzie nie będzie;)
Podobało mi się też wicie się najważniejszego w rozmowie z Jackiem....o kulejącym marketingu, ale jak to JJ......odwrócił kota ogonem;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
marzami

Hehe.....dosadnie.
Ja tak nie piszę, a uważana jestem za syfowego hejtera;)
Nie można pisać inaczej niż większość, bo prędzej, czy późnej Cię zaszufladkują.....pilnuj się Boski:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
fazzzi

Dobry podwieczór eM;) tak se myślę o tym Gronku i informacjach które wypływają... i taka niekonsekwencja w sekwencji przedstawiania faktów. Podobno Go zatrudniano "oszczędnościowo" tzn. za relatywnie "małą kasę" teraz dostał 20% podwyżki i zrobiła się z tego gaża "sasowa"... ja chyba głupi jestem... Czy oni tak kiepsko płacili Saso, że 20% gronkowe te gaże wyrównuje? Wiesz, cały czas nas karmiono, że oszczędnościowo było... te informacje są dla mnie logicznie sprzeczne. "Budżetowo" to już w ogóle się to nie domyka (walor sportowy do kosztów). W sumie niech mu płacą ile uważają... to sponsorów kasa. "Miłości" do Niego z pewnością nie odnajdę... ale też nie chcę być uprzedzonym do Człowieka (bo tak naprawdę nie ma to znaczenia... fajnie gdyby to szło w parze jak za Saso ale nie jest to warunek konieczny) którego celem są wyniki a nie podobanie się. Jak będzie skuteczny to nie będę się zajmował "warsztatem". Nie jest On Saso i nigdy nie będzie, dlatego stronę "estetyczną" pomijam i skupię się na pragmatycznej. Nie ma też większego sensu przedstawianie Go jako chodzącego nieszczęścia po udanym (PLK) sezonie. Zrobił to czego od Niego oczekiwano. Rozumiem argument "stałości" i próbę cementowania składu... sam jestem ciekaw czego Go miniony sezon nauczył. Osoba delikatnie mówiąc kontrowersyjna, szczególnie konferencyjnie. Z całą pewnością słyszy kibicowski opór i nie wierzę w jego zapewnienia, że go to nie interesuje. Jest młody i musi być ponad tym wszystkim bo nie za emocje mu płacą tylko osiągnięty wynik. Mamy to wszystko przegadane do bólu. Ile w tym jest charakteru JJ i stawiania na swoim wie tylko on sam. My możemy mówić o tym co widzimy... a z pewnością nie wszystko widzimy. Mam nadzieję, że kasę trzymają żelazną ręką i niczego nie rolują;] Za wcześnie na gdybanki. Skład w proszku... by uznać sezon za lepszy wypadałoby coś w pucharach ugrać. Myślę, że po kibicowsku trzeba fakt takiego a nie innego wyboru przyjąć do wiadomości (zresztą wszystko na to wskazywało, że dokładnie tak się stanie). AG mówi, ze nie widzi wymienionych dwóch w składzie... ale znaków zapytania jest znacznie więcej... i trza się uzbroić w cierpliwość (z pomocą Sokara jak zechce;). I jeszcze może dorzucę przyuważenie: tak Stelmet jak i Anwil zakontraktował "niechcianych" trenerów... zestaw proszę ich osiągnięcia;]

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Fazzziku......chyba te 20% podwyżki, to dorównanie płacy Saso z pierwszego sezonu, a pracował ponoć wtedy po promocji ihhi;)
Nie porównuj mi tu Igora, bo miał zdecydowanie mniejszy budżet. Pamiętam jednak, że Only miał o nim krytyczne zdanie, o czym gadkowalismy......, a zanli się z relacji okołoparkietowych;)
Jak Gronek będzie miał budżet porównwalny do innych klubw i zdobędzie PP i MP, to go wtedy docenię;) Nie sztuką jest wygrywać /i to z wielkimi problemami/ górując nad wszystkimi;(
Nie pokocham Gronka, ale życzę mu jak najlepiej....ze względu na Stelmet!
Fazzziku....nie wiem, jak z tą kasą, bo jakoś migał się najwyższy w rozmowie z Jackiem. Niby przyoszczędzili, ale bez konkretnego stwierdzenia/deklaracji w tym temacie.....mam przypuszczenie po wysłuchaniu tego wywiadu, że niestety hehe wcale nie są na prostej;)
Sezon ogórkowy znowu będzie nas ekscytował, choć zmian u nas niewiele;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
marzami

Haha...pewnie tylko te 20% by wystarczyło;)
Słuchałeś, jak Jacek podpowiadał, że powinni zatrudnić kogoś kompetentnego od szeroko rozumianych internetów?
JJ odbijał piłeczkę do Jacka, co nie było ładne;(

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Za kontrakty odpowiada Szpak.....główny menago stelmetowy i do niego po tę kasę hihih.....
Posłuchaj sobie wywiadu z Gronkiem i JJ na rzg;)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Fazzziku.....zagram Ci ładnie.....popatrz i posłuchaj....

Ps. Nie ma co się spinać na Gronka, jak nie mamy wpływu na stelmetowe wybory, jednak pokochać go nie jestem w stanie;)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

eM;) trochę dziwnie się czuję bo przywołujesz fakty które są oczy wiste i nie jest to tak, że o tym nie pamiętam. Przyuważyłem, że obaj "niechciani"! Czy naszą "winą" jest nasz budżet wobec pozostałych? Czy dla lepszego samopoczucia powinniśmy mieć niższy? eM... możemy życzyć innym podobnego (każdy ma swój rozum i niech z niego korzysta). Nasz punkt widzenia może dotyczyć wyników jakie osiągamy z taką kasą... i tu był blamaż w EU. Ale też sezon był eksperymentalny i rookiego rzucono na głęboką wodę ze skutkiem łatwym do przewidzenia. Widzę, że robię za adwokata diabła mimowolnie;] Zauważę, że retoryka niebezpiecznie zbliża się do "zaprzyjaźnionych inaczej ośrodków". Zapytam tak: na co Go faktycznie było stać Twoim zdaniem? Nie ma sensu polemizowanie drugi sezon z decyzjami które nie do nas należą. Jest i będzie... prawdopodobnie dwa sezony (co najmniej;])... wypisujemy się? No przecież nie! Mówiłem Ci o "pomidorowej";] To, że wzbudza emocje nie dziwota... też zagram Sokarowi;)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Fazzziku.....chodzi mi o to, że nie ma co się chełpić, skoro dysponował dużo większym budżetem. Skoro jednak wolą mocno przepłacać, by zdobyć krajowe laury, to tylko usiąść i płakać;(
Dokładnie mam na myśli to, iż marnotrawią środki.....
Masz rację, nie ma co roztrząsać w nieskończoność....nie moja kasa, ale zdaje się, że JJ mówił o trudnościach ze sponsorami;)
Zdecydowanie odpłynęli kibice z hali i mam wątpliwości, czy dla gronkowej myśli powrócą?;)

na co Go faktycznie było stać Twoim zdaniem?

Właśnie tego nie wiemy Fazzziku?

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

eM;]... co by Ciebie satysfakcjonowało w minionym sezonie (uwzględniając posiadany budżet)? Widzę, że Ci Osoba nie leży i zapewniam Cię, że mnie też uwiera... po prostu przyjmuję podjęte decyzje za fakt... tyle. Młody Człowiek pod ciśnieniem (również medialnym) stawia temu czoła jak umie. Nie możemy Go winić, że Ugrał. Hipotetyczne bo nie sprawdzalne warunki (dać wszystkim po równo? a kto to oceni czy jest? to jakąś komuną trąci). eM liga jest zawodowa i niech inni się martwią o swoje budżety. By tak ku konkluzji... tak pytanie jest zasadne: czy można było więcej (ale czy z tym trenerem?). Czy gramy drogo? Pewnie tak! Czy naszą rolą jest grać tanio? Mamy zabezpieczyć możliwie najlepszy budżet i uzyskać możliwie najwięcej. To logiczny wniosek. Możemy wybrzydzać kolejny sezon i wylewać gorycz... tylko to rozlewa się i żyje swoim niekontrolowanym życiem. Chyba nie taka rola kibiców by czynić obstrukcję Swoim. Zapewniam Cię, że inni "z zewnatrz" się tym zajmą równie skutecznie;] Co do kibiców odpływających z Hali to też to widzę i się do tego przyczyniam. Temat sponsorów jest mi nieznany, choć suma zaklepana też coś mówi. Krytyka tak, krytykanctwo nie jest twórcze. Sokarowi pewnie jest łatwiej widzieć przełożenie kasa/efekt... Wiemy z grubsza jakie jest zaplecze i mając taki budżet moim zdaniem nie należy oczekiwać poprawy wyników... chyba, że będą trafione transfery czyniące różnicę.

| Odpowiedz
blokuj
marzami

Dlatego Fazzziku....nie wypowiadam się już pod artykułami o Stelmecie, bo nie chcę być krytykantką, a mam ku temu ciągoty, bo nie trawię faceta hihi;) Nic nie mogę na to poradzić, wyjątkowo mnie drażni.....
Tak jak napisałam... z dużym budżetem znowu jakoś wygra MP;)
Skoro taki zamiar włodarzy, to ja biedny żuczek przyjmuję tę rozrzutność do wiadomości, ale dokładać się nie zamierzam......wolę sobie przehulać tę kaskę;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.