Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Lis się tłumaczy. Wszystko przez... Cristiano Ronaldo

Wszyscy kibice Realu Madryt zastanawiają się, co dalej z Cristiano Ronaldo. Głos w sprawie zabrał również Tomasz Lis. Tyle, że przypadkowo rozpętał na Twitterze prawdziwą burzę.

przeczytaj cały artykuł

fredollo

mnich Przemysław. Lis jest kimś, kogo się słucha i czyta z zdecydowanie większym zainteresowaniem niż ciebie. Ty nawinąłeś się ze swoim wpisem pod rękę i to jedyny twój sukces.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fredollo

Widać, że twoim PiSiorku wisiorku autorytetem jest PiS, z jego żenującymi postaciami jak: Kaczyński, Duda , Szydło i cała ta " elita intelektualna " Polski. Widać przełożenie ich prostego myślenia na twój pozbawiony szarych komórek mózg. Nie jesteś w stanie zrozumieć co pisze i mówi Lis i wszyscy przeciwnicy tej PiS-owskiej bandy. Ale to nie dziwota, bo to za trudne dla ciebie i PiS-owskich potakiwaczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Nie lemingu, ja po prostu lubię rzetelne dziennikarstwo, a ty idź obrobić berło synkowi prominentnego działacza PZPR-u, dyrektora Stacji Hodowli Zwierząt:D
Stryjek też niezły, Włodzimierz Lis według dokumentów komunistycznej bezpieki został zarejestrowany jako tajny współpracownik wojskowej bezpieki – Wojskowej Służby Wewnętrznej o pseudonimie „Klosz”.
Tomasz Lis w latach 80. w ramach praktyk studenckich był w NRD na Uniwersytecie im. Karola Marksa w Lipsku. Tam u „przyjaciół” poznawał tajniki dziennikarstwa i nauk politycznych;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ֆzαкαlucћ

Ja nie napisałem, że ktoś się czuje źle;)
Nawet myślę, że taki lisek może robić niektórym dobrze, ale niestety ja nic na to nie poradzę!:) Cieszę się tylko, że nie ma już kłamliwego prostaka w mediach publicznych, tylko zostaje w zagranicznych na usługach Dekana!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
marzami

nikt normalny nie czyta

-
No faktycznie.....masz rację....nienormalność, to niekoniecznie złe samopoczucie.
Nienormalna życzy Ci miłego dnia......z Twoimi idolami;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Chrzaszczyrzewoszyczanin

Tragedia jaka klika tu sie zebrala, jad im kapie z pyskow jak przy wsciekliznie...
to jest wlasnie zasluga i osiagniecie kaczora i s-ki, sklocili rodziny, przyjaciol... nigdy takiego gow...a nie bylo jak teraz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.