Wątek dotyczący artykułu

Prezes Wisły Kraków zawieszony po wpisie o Jarosławie Kaczyńskim

Zarząd TS Wisły Kraków zawiesił w obowiązkach Piotra Dunin-Suligostowskiego. Prezes w niewybrednych słowach na Facebooku obraził Jarosława Kaczyńskiego.

przeczytaj cały artykuł

Arkadiusz Biniewicz

Jestem załamany nie da się tego czytać co piszecie . Ja może potrafię zrozumieć że wielu pała nie wyjaśnioną nienawiścią do Kaczyńskiech . Ale ilość bzdur jakie piszecie jest po prostu przerażająca . Ja się nie dziwię że Europa się zastanawia nad większą kontrolą internetu i tępieniu mowy nienawiści tylko dlatego że ktoś nam się nie podoba itd. . Ja proponuje żeby większość skorzystała z Wikipedii i poczytała co to znaczy Demokracja , bo najwyrażniej ma z tym duże problemy . Na pewno wolność słowa nie oznacza że można komuś ubliżać , obrażać nawet go nie znając .Ale Polak to bohater ukryty małostkowy więzień nienawiści , ja proponuję paru takich bohaterów za zniesławienie i naruszenie godności osobistej zaprosić do sądu na proces co jest jak najbardziej zgodne z zasadami Demokracji i Prawa . Zobaczymy wtedy jacy oni bohaterscy .W jakim ja chorym kraju żyję że ludziom przeszkadza że człowiek jeżdzi od 7 lat na grób swojej rodziny , i zdziwieni że jeżdzi z ochroną i porównuje do siebie nie wiem czasem myślę że piszecie takie bzdury dla żartu , bo nie chce mi się wierzyć żę mamy tak głupi naród . To jest parodia że wielcy Demokraci którzy tak wiele o niej wiedzą krytykują kogoś kto zgodni z zasadami tej waszej Demokracji której tak bronicie jeżdzi sobie co miesiąc na grób bliskich i spotyka tam miłych Demokratów którzy go wyzywają . To jest chory i smutny kraj . I ja wam naprawdę współczuję

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamil Gefert

Zawsze się możesz wyprowadzić im mniej takich bałwanów będzie w tym kraju tym lepiej.miejsce kaczora jest na Powązkach a nie na Wawelu czym takim zasłużył się dla kraju że tam spoczął.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bosman47

Popieram .W czym to się tak Lech Kaczyński za życia zasłużył? Jak mnie pamięć nie myli to swego czasu był we wszelkich sondażach uważany za najgorszego prezydenta. Po śmierci natomiast pochował go braciszek na Wawelu.Skandal on równy królom i bohaterom narodowym.Tylko patrzeć jak go braciszek będzie chciał beatyfikować.Coś mi się wydaje że po zmianie władzy będzie twarde "lądowanie"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.