Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Vivendi

Coś nie mogę dodać dłuższego komentarza....
Wyświetla się komentarz, że próbuję dodać jakiś link, którego oczywiście w tekście nie ma....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Viv....może jakies trefne dla syfów słowo próbujesz napisać......mają tytaj takie zakazane, a dla nas niewiadome;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Vivendi

Bo z natury jestem czasami nadmiernie kurtuazyjna..... i uwielbiam Łacinę, choć niestety już niewiele z niej pamiętam....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marzami

To może być całkiem niewinne słowo.....też kiedyś tak miałam....nie pamietam teraz o jakie to słowo chodziło, zamieniłam je /zresztą po podpowiedzi Szakiego/ i koment wszedł....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Vivendi

Póki co przesłałam komentarz redakcji i może odpowiedzą....
Wtedy go zamieszczę z dużym opóźnieniem....

Myślę, że raczej trochę stracił cierpliwości do politykierów/propagandzistów i rozgoryczony, po raz kolejny postanowił wziąć urlop, tym bardziej, że przecież ma teraz mniej wolnego czasu.
Mam nadzieję, że wróci, choć może nie od razu i pewnie w mniejszym zakresie. Przypuszczam, że już jakiś czas myślał o forumowym samoograniczeniu, tym bardziej, że kategorycznie nie chciał się angażować w prowadzenie kolejnego typera. Likwidacja konta jest skuteczniejsze, niż tylko unikanie logowania.... Tak coś czuję, że nie ma teraz za dużo wolnego czasu i na jakiś czas chciał uniknąć "pokus".... Wierzę, że wróci.....
Mam nadzieję, że będzie to najpóźniej na Wimbledon i tenisowy typer - chyba nie będzie chciał stracić dobrej pozycji w generalce....

Powyżej tekst z małą zmianą - chodziło o słowo urlop.
Bez komentarza....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
marzami

Viv teraz dopiero zauważyłam poprawkę wpisu......może masz rację z wytłumaczeniem, ale wątpię, czy wróci.
Mogę zrozumieć/wytłumaczyć motywację, ale, że bez uprzedzenia.....tego najbardziej nie lubię, a jeszcze u tych zaprzyjaźnionych, to zwyczajnie nie fair;(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.