Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Harry.

Przepraszam, ale doszło to do mnie z opóźnieniem (wybaczcie - mam krótki staż na SF).
Czy Szaki usunął konto i my teraz tu u niego (usuniętego) piszemy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Każdy może to czytać, każdy, kto tu zabłądzi ;) Nie musi być userem SF, tablice są dostępne dla każdego :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

No ok, ale jednego nie rozumiem...
po co usuwać konto, jak później się wraca?
Jeśli chodzi o kobiety, to jestem jeszcze w stanie zrozumieć i nie dopytywać, ale żeby facet usuwał, a potem wracał?
Dziwne to dla mnie...
Miałem kiedyś konta na interyi oraz łonecie, ale usunąłem i nigdy nie zamierzałem wracać.
Nie zrozum mnie opacznie, bo chcę, żeby Szaki wrócił.
Polubiłem go i będzie mi go brakowało (jak nie wróci), ale dlaczego usunął konto?
Nie pojmuję:-(

| Odpowiedz
blokuj
Black Widow

Bardzo się cieszę, że jesteś wyrozumiały dla kobiet ;)
Ja poprzednie swoje konto usunęłam, bo byłam molestowana, a nie lubiłam tego.
Teraz polubiłam molestowanie i dlatego wróciłam tu ponownie :D
Szaki po prostu strzelił focha. Mam nadzieje, że nie jest to oznaka zniewieścienia ? ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Harry.

A co robić?
Jeśli nie można zrozumieć kobiet, to zostaje być przynajmniej wyrozumiałym:-)
Dobrze, że polubiłaś molestowanie, bo ono nie jest złe, jeżeli molestujący jest dla Ciebie interesujący:-)
Co do Szakiego, to absolutnie nie podejrzewam go o zniewieścienie i wierzę, że wróci.
Lubiłem te jego plecy w białej koszulce z uniesionymi rękoma:-))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Tom.

Oczywiście, a "najlepsze" jest to, że to ślad permanentny, tzn np były posiadacz nie może już żadnych postów wykasować...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Harry.

Niemena odsłuchiwać sobie nie muszę.
Mam Go w sercu, w głowie, w duszy.
To moja muzyczna miłość największa.
Jedyny polski Artysta, którego prawdziwie kocham.
Kiedyś chodziłem na koncerty p. Czesława, a dziś "odwiedzam" Go na Powązkach za każdym razem, gdy jestem w Warszawie. Ostatnio byłem po Wielkanocy...
A wiesz, że mam wszystkie "czarne" płyty p. Czesława i zdjęcie z Jego autografem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Poważnie? No tak, to KAŻDY odnosiło się tylko do czytania, czytać KAŻDY może, bazgrać nie potrzeba, no chyba że bazgrzą tak miłe userki i userzy jak my tutaj ;D

| Odpowiedz
blokuj
Black Widow

No przecież my jestesmy najmilsi :D
Ja usuwając swoje konto miałam poblokowane kilka osób które mnie "uwielbiały" i nie widziałam potem ich komentarzy na tablicy :D

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.