Dyskusja

fazzzi

przejdź na stronę użytkownika

fazzzi

Szanowna Pani Viv... kiepski ze mnie kościelny didżej. Nie znam "Młodych" więc trudno zgadywać jaką mają wrażliwość. Ja jestem nie dość, ze tradycjonalista to do tego konserwatywny;) W przypływie "wyobraźnia poniosła" młodym to bym menuecik na kwartecik... wiem, że nie dowcipów Pani oczekuje sam za czas jakiś stanę przed tymi "problemami" choć raczej z całą pewnością Córa weźmie sprawy w swoje ręce. Czasy takie, że już różne cuda na ślubach widziałem... więc niech Młodzi dostaną Co Kochają;)... najlepiej, że wybiegiem się posłużę... no i musiałbym posłuchać by mieć zdanie... z czasem chwilowo krucho;) Pozdrawiam serrdecznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Ustaliliśmy, że będzie raczej tradycyjnie, tak żeby ludzie mogli pośpiewać w Kościele, a nie koncertowo, tylko będzie "Warto dla jednej miłości żyć" i "Ave Maryja" Szuberta. Co do menuecika na kwartecik, to pomysł przedni ale na wesele, tylko tam to nie moja odpowiedzialność.... i nie wiem, czy oprócz mnie ktoś to jeszcze by umiał zatańczyć....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

;) menuecik to żarcik... choć gdyby przyjąć konwencję rokokoko to może i miałoby to swój urok;) Pani jest Profi w tej materii i z całą pewnością Pani rady będą adekwatne do Miejsca i Czasu. Wiem, że Młodzi przywiązują wagę do formy (to też jest ważne)... ale warto nadstawić uszy na Słowa które zapewne popłyną z kapłańskich ust do Młodych... i oby Im zamieszkały w Sercach;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.