Wątek dotyczący artykułu

Get Well - Włókniarz: Złodziej zawsze myśli, że wszyscy kradną (komentarze)

Get Well Toruń przegrał przed własną publicznością z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Gości nie wytrąciła z równowagi sytuacja z protestem, dotyczącym gaźnika Leona Madsena, który do samego końca zawodów był klasą samą w sobie.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Leon akurat po akcji ze zerwaniem listu intencyjnego w Grudziądzu jest ostatnim w kolejce, który ma prawo wypowiadać się o uczciwości :PPP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

przeciez on juz dopisal punkty za ten mecz-jak night.Nie bylo opcji na przegrana.Bo i z kim?
A fajnie by bylo posluchac co ma do powiedzenia-lubi powiedziec za duzo:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cysio

Wywiad z nim był na MA. A Termos stwierdził że mecz oglądał na relacji SF. Nie wiem co o tym myśleć. Wglądał na przybitego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
BadAngel

A to nie wiem, widziałam go szybciej. A co masz myśleć? Za chwile może przejść do historii jako ten ktory spuści nas po ponad 40 latach do pierwszej ligi. To jest przybity. Choć nie wszystko jest jego winą.

| Odpowiedz
blokuj
czerwiec74

Cześć Konrad :-)))) to tylko sport i dodatek do życia :-))))) pewnie że wygrana by cieszyła ale cóż My biedne żuczki możemy na to poradzić :-))))
PS. przez Waszą porażkę uciekły Mi punkty u Jasia :-))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
viva UL

Dobrze to nie wygląda fakt.
Na moje manewr Frątczaka miał dać łyk powietrza Pawłowi - organizmu się nie oszuka i pewnie noga się odezwała.
Niewiele pomogło.

| Odpowiedz
blokuj
Konrad Konti

Moim zdaniem to kwestia toru była powodem 10 min przerwy o tym nikt nie powie . Tor sie miał ubić by być jeszcze twardszy niż wczeniej . Była długa kosmetyka i polewnie . Nagle Ułamek wypalił a on jezdzi tylko na twardych

| Odpowiedz
blokuj
Andre.

no jak rzeczywiście oglądał na SyFach to grubo. u nas Zmora też się tydzień temu szybko zmył, już na próbie toru nie wyglądał zbyt pewnie xd

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.