Wątek dotyczący artykułu

Get Well - Włókniarz: Złodziej zawsze myśli, że wszyscy kradną (komentarze)

Get Well Toruń przegrał przed własną publicznością z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa. Gości nie wytrąciła z równowagi sytuacja z protestem, dotyczącym gaźnika Leona Madsena, który do samego końca zawodów był klasą samą w sobie.

przeczytaj cały artykuł

Blaszka Torun

Pewnie udal sie do restauracji i tam sledzil relacje tekstowa :) Ze byl przybity? Ma prawo. Czekalem na niego ogladajac magazyn, ale mi sie przysnelo :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

co dla Ciebie jest lisciem dla mnie porazka, ktora owszem jest bolesna, ale nie odebrala mi wiary w druzyne - ponial? Faworytem meczu nie bylismy a tu nagle jakies teskty o lisciach? Dorosniesz kiedys?
Ps.
Owszem przysnalem (za duzo alku xD), dlatego o tej godzinie juz nie spie i to ostatni raz, kiedy sie Tobie tlumacze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Dzisus _ chcesz mnie hejtowac, to zacznij myslec! O terminarzu pisalem +/- miesiac temu, kiedy Hancock i Pawel byli zdrowi a Adrian wracal po kontuzji... Madry sie znalazl po fakcie! Nigdy nie bylem niczego pewny i jesli tak bardzo sie starasz mi dogryzc, to moj kokpit jest dostepny 24h na dobe - postaraj sie bardziej!

| Odpowiedz
blokuj
jotefiks

Mądry jak najbardziej bo ja ci wtedy pisałem, że żużel to również kontuzje i póki punktów nie ma na koncie to nie można ich liczyć. Ale do ciebie to nie docierało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Blaszka Torun

Tylko, ze kibic z gory kontuzji nie zaklada...chyba, ze ich komus zyczy! Jednak wiem, ze zuzel to kontuzjogenny sport, dlatego nigdy nie pisalem i nigdy nie napisze, ze jestem czegos pewny, przed meczem, sezonem itd. Punktow nie dopisywalem - jako riposty w formie przypuszczajacej je uwzglednialem. Jak napisalem wczesniej : kokpit dostepny, wiec dzialaj jesli chcesz byc madrzejszy od kury.

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Nic sobie nie dopisalem i przestan bredzic! Adwersarze nam ich nie dopisywali i wyraznie pisalem w formie przypuszczajacej, ze sa one realne! To nie ja rozpisywalem tabele koncowa +/- miesiac temu, tylko Ty i Tobie podobni. Teraz sie madrus znalazl xD Przy naszej wygranej, bys sie w tej kwestii nie odezwal, wiec daruj sobie wycieczki personalne, gdyz slabo Ci to wychodzi!

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Jesli Ty nie (tu strzelalem, gdyz nie pamietam xD), to robili to inni i odnosilem sie tylko i wylacznie do tego, podkreslajac wyraznie, ze : jaka druzyna bedzie zawdzieczac dopingowi Laguty swoje utrzymanie, nalezy poczekac do zakonczenia rundy zasadniczej. Pisalem tez, ze jesli bedzie to moja druzyna, to bez owijania w bawelne o tym napisze. Dzis, mimo wczorajszej porazki jeszcze tego nie wiemy!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.