Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 7 - OKIENKO TRANSFEROWE nr 3 - play-offy

Multi 7 - sezon 2017

Skład PO praktycznie wykrystalizowany, więc można otwierać ostatnie już okienko, które tak naprawdę będzie uzupełnieniem składów.Skład powinien być uzupełniony tak, żeby zarówno z Ekstraligi, jak i 1. Ligi było po pięciu zawodników, przy czym z sześciu klubów ma być po jednym, a z dwóch - po dwóch.W (…)

przeczytaj cały artykuł

Penhal

RED-White
1 Zmarzlik [Stal] A
2 Hancock [Toruń] A
3 Drabik [WTS] B Junior
4 Kołodziej [Unia] B
5 Jonsson [CKM] C
6 Fricke [ROW] C
7 Pieszczek [GKM] D
8 Zgardziński [Zielona Góra] D Junior
---------------------------------------------------
9 Kościuch [Piła] A
10 Puodżuks [Loko] B
11 Szczepaniak [Kraków] C
12 Kossakowski [Gdańsk] Junior
13 Rolnicki [Tarnów] Junior
Mnie odpada Greg A Jonsson C,Fricke C Pieszczek D Kościuch A, Szczepaniak C to ilu mogę zmienić i z jakich kategorii? Bo zostaje mi tylko 7 wspaniałych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Zostają:
Zmarzlik [Stal] A
Drabik [WTS] B Junior
Kołodziej [Unia] B
Puodżuks [Loko] B
Zgardziński [Zielona Góra] D Junior
Kossakowski [Gdańsk] Junior
Rolnicki [Tarnów] Junior
Będziesz musiał zmienić kogoś, kto nie jest Zmarzlikiem ;) Jeśli zmienisz kogoś z B, to musisz dobrać dwóch z C i dwóch z A. A jeśli kogoś z D, to musisz dobrać trzech z C i jednego z A.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Wymieniam zawodnika z D [Pieszczek] za niego z C -Łegownik,
Za Grega A- Bjerre A,
Za Szczepaniaka C- Przemo Pawlicki C
Za Jonssona C- Milik C
To moje zmiany na PO.Czyli trzech z C jeden z A. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Włókniarz Forever

Coś musisz zmienić, bo przy takich zmianach masz jedenastu zawodników, a ma być dziesięciu. Najlepiej chyba będzie zmienić któregoś z juniorów z D na seniora z tego samego klubu z C, a przy okazji wywalić Pawlickiego lub Milika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Włókniarz Forever

Te zmiany, które podawałeś, to tak naprawdę nie są zmiany, a uzupełnienia. Możesz zrobić trzy z nich, a dodatkowo zmienić kogoś z drużyny, która weszła do PO. Ja radziłbym zamienić któregoś z trójki juniorów z D (Zgardziński, Kossakowski, Rolnicki) i w to miejsce dać seniora z klasy C z tej drużyny (Karpow za Zgardzińskiego, Łęgowik/Gafurow za Kossakowskiego lub Mroczka/Czaja za Rolnickiego). Jeśli na to się zdecydujesz, to w porównaniu do twoich zmian musisz jeszcze musisz zmienić Milika lub Pawlickiego na kogoś z Łodzi.

| Odpowiedz
blokuj
Włókniarz Forever

Musisz zmienić, bo teraz masz niepoprawny skład.
Teraz przeczytałem tamten koment i faktycznie mocno to zagmatwałem. Teraz wytłumaczę na przykładzie - masz tych zawodników:
Zmarzlik [Stal] A
Drabik [WTS] B Junior
Kołodziej [Unia] B
Puodżuks [Loko] B
Kossakowski [Gdańsk] Junior
Rolnicki [Tarnów] Junior
Masz jednego z A, żadnego z C i trzech z B i D. Masz dwa warianty, by skład się zgadzał - przyjmijmy, że będziesz miał trzech z B i C. Wtedy dodajesz do składu jednego z A i trzech z C oraz wyrzucasz jednego z D (innymi słowy: trzech dodajesz, jednego zmieniasz).
Powiedzmy, że będziesz miał dwóch z Tarnowa. Wtedy będzie to wyglądać tak:
Zmarzlik [Stal] A
Bjerre A
Drabik [WTS] B Junior
Kołodziej [Unia] B
Puodżuks [Loko] B
senior dowolnego klubu Ekstraligi C
seniorzy z Łodzi i Gdańska C
Rolnicki [Tarnów] Junior
W tym wariancie wymieniłem Kossakowskiego. Ale równie dobrze możesz wymienić Zgardzińskiego na kogoś z C z Zielonej lub Rolnickiego na kogoś z C z Tarnowa. Do składu wrzuciłem już Bjerre.
Coś jeszcze wytłumaczyć, czy już wszystko rozumiesz?

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Już mi całkiem pokręciłeś moją opcję.Wywalamy Kossakowskiego.Za niego Gafurov C
Senior z ekstra to Milik C.
Senior C z Łodzi to Gleb Czugunow

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.