Wątek dotyczący artykułu

Junior Stali Rzeszów mówi o końcu kariery!

Spore zamieszanie z 18-letnim Patrykiem Wojdyło. Rzeszowianin od pewnego czasu nie pojawia się na torze. Niby przesłał do klubu jakieś zwolnienie, ale problem jest dużo szerszy.

przeczytaj cały artykuł


JASIIEK

A o które zwolnienie chodzi zarządowi , że niby wątpliwe ? To co przyniósł Patryk na kilka dni , czy to co oni bez jego wiedzy dołożyli do 9 dni żeby być klasyfikowanym w MDMP ? Panowie skończcie z tą amatorka . Weźcie Lampartow i otwórzcie nowy klub . Temu dajcie żyć. Banda dorobkiewiczów. Mają prezesa który nie zna się na sporcie i taki Janik który coś tam dopiero zaczyna łapać w temacie i kto to jest ten łysy cwaniak , na jakim stanowisku i w jakim celu ten chłop tam siedzi w biurze ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fifijabol

Haha to jest Dziobak tak się gościu nazywa. Kiedyś był kierownikiem drużyny, ale gościu w ogóle nie kumał bazy o co biega, teraz jest słupem po znajomości, że niby "dyrektor od spraw sportowych". Klub bogaty, wiec i na nikomu nie potrzebne stanowiska stać :D to co się w Stali dzieje to dramat, wszyscy do wymiany od prezesa po trenera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.