Wątek dotyczący artykułu

WTA Cincinnati: Julia Görges pożegnała Agnieszkę Radwańską, Polka odpadła w I rundzie

Agnieszka Radwańska przegrała 4:6, 4:6 z Niemką Julią Görges i nie awansowała do II rundy turnieju WTA Premier 5 na kortach twardych w Cincinnati.

przeczytaj cały artykuł

bezet

:) gdzieś tam się czaję na zapleczu, ale ciężkie dla mnie czasy. Aga słabuje, Halep walczy o jedynkę....nie jest lekko;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ellemarie

No domyślam się, ale Simona, no ostatnio właśnie zawalczyła, że ho ho, 2 gemy z Eliną :P Nie martw się, chyba pozostanie wiecznym numerem 2..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
juuliaa

Halep najbardziej na te jedynke zasluguje. Bo jak nie ona, to kto? Pliskova? Svitolina? Jak Elina zasiadzie na tronie po Cincy, to bedzie to kuriozalna sytuacja. Liderka z jednym cwiecrfinalem w WS w sezonie... ( a dwoma w calej karierze) Pamietam jak rok temu Ellemarie i Mind pisali, ze poziom WTA spada i ze nie do pomsylenia, zeby taka Agnieszka z jednym polfinalem w WS mogla byc tak wysoko w rankingu ( nie pamietam czy byla w top 3 czy w top 4) a teraz mozemy miec miec liderke rankingu z jednym cwiercfinalem. A moze te szlemy nia sa az takie wazne? :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Crush

No faktycznie byłaby to nieco kuriozalna sytuacja gdyby Elina z takimi wynikami w ws miała liderować. Ale poza tymi szlemami, mnie Elina jako #1 mega by ucieszyła!! :)

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

Elina zawaliła RG, gdyby nie to nieszczęsne RG to Halep nawet by się dzisiaj w tym wyścigu o liderkę nie liczyła. Miejmy nadzieję, że liderką zostanie triumfatorka US Open ;)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Ş͖̤̻͓͉̪̪̮̤̓̔͌̔̐̎́͊̚͠W͙̰̫̫̜̟̞̻͖̰͐̓̂̾͐̊͆̇̚͠I̢̧͎̝̦͙̣͈͔̣̿̈̾͑̀̃͌̋̅̃T̮̱̹̞͕̹̬̝͍͒̀̌̆͐̏̊̄̿̚͜O̧̫̠̦̫̙̱͚̫̟͊́͋͒̓̀̐̑̀͐L̢̨͚̰̪̘̟͕͔̞͐̈́͂̄͌̓̒̊͌̉I̢̢͓̞͎̦̱͎̘̍̒̿͊͑̈́̾̏͑̀͜N̻̟͔̻̦̭̪͍̞̬͌̆͑̆͋̒̈́̚͘͠Ã͎̜͙̙̦͓͖͇̬̈́̇͗́̈́̍̅͘͘ͅ ̧̧̬̹͉̤̹̳̮͍̐͋̈́̀́͌̄̃̚͘Ş̨̩̜̣̝͍̹͚̞̓́̍͐͋̋͐͌̅͝Ȋ̧̱̯̦͙͚̦̥͕̤̋̆̋̅̉̐̉́̂Ę̡̩͇̦͕͙̟̲̞̍̋̂͐̌̈́̾͋̈͠ͅ ̧͇͖̝̼̱̰̬̪̤̑̇̈́͌̊̆͘͝͠͝Ń̢̛̮͍̗͖͇̠̼̺̠́̌͋́͒͒̊̅Í̡̦͎̥̟̰̦͎̦̩̒͑͊͆͐͗͘̚̕Ę̧͕̩̲̹͕̼͚̤̓̃̈́͂̃̀̍͛̚͝ ̥͚̖̺̜̲̖̳̤͈̒̋̉̈́̃̊̂̓̊͝Š̛͕̹͍͔̻̥̭͔̗̦͊̈́̿̄̏̆̈́͘P̧̢͍̖̲̻͈͓̮̆̓̓͗͑̃̇̕͘͜͝I̟͙̺̺̤̺̗͇̝͇͊̐̈́̔̓̑͊̄̚͝N̢͇̲̦̜͈̖̫̋̽̀̀̀̈̽̑͋͘͜ͅȂ̧̧̛͓̪̠̤͈͈̼͍͑̉͗̑̐̊̈́͠

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Crush

Ejjj jak Ty Potterze kurde zrobiłeś taki komentarz!?!?! Ale super!!!! :)))
jak sie taki robi? ;D ja też chce tak umieć :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
krótka piłka

Kurcze, gdyby nie te tragikomiczne porażki ostatnio, to Halep powinna być tą nową liderką. Ewentualnie Pliszka lub Angie, jak je dogoni ;) tzn. to moje subiektywne oczekiwania.

| Odpowiedz
blokuj
Crush

No sprawa która bardziej powinna być, na pewno może budzić różne uczucia. I Simona no wiadomo, jak tego Rolanda nie wzięła razem z tronem i od tamtego turnieju niespecjalnie sie zbliżyła. A im dłużej nie zostaje #1, tym coraz jakby mniej zasługuje na to. I wiesz Piłko powiem Ci że o ile mimo przegranego USO w ubiegłym roku, Simona pozostawiła świetne wrażenie oraz u mnie pewne przekonanie, że za rok czyli lada chwile zdobędzie tego swojego pierwszego szlema, o tyle teraz wiara w nią nie jest jakoś przesadnie wielka ;)
Na dobrą sprawe to Muguruza zasługiwała po Wimblu na liderke :) , a że została nią Pliska co ucieszyło mnie gdyż wiosną dokładnie tak prognozowałem, no ale nie mimo tak szybkiego odpadnięcia. Półfinał, finał, raczej coś w ten deseń :)
Elina.
Elina. Elina. Elina :) Niech jak najszybciej wskakuje na tron i sie nawet nie zastanawia, czy tylko z ćwierćfinałem ws to wypada ;) Tym bardziej że w NY fajnie jakby postarała sie o życiowy wynik :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
juuliaa

aha i jeszcze musze dodac! ZASLUGUJE W TYM MOMENCIE! Bo co sie stanie po US Open.... To sprawa otwarta. Pewnie triumfatorka z NY zostanie nowa(albo "stara") liderka.

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

W sumie chyba zasluguje.Ale chyba bardziej za caloksztalt w tym momencie,niz za spektakularne osiagniecia w tym sezonie.Dla mnie w zasadzie kazda z tych pretendentek moze objac tron i nie bede tez mial nic przeciwko temu.Patrzac na kazda z nich mozna miec "Za i przeciw ".Nie pomijam nawet w tym osobistych antypatii ktorymi rowniez czesto sie kieruje.Akurat w sumie ta cala piatke,siodemke czy osemke darze mniejsza lub wieksza sympatia .Przez kilka lat nie podobala mi sie dominacja SW,uwazalem to nudne,przewidywalne i mam teraz mniej wiecej to chcialem.Bardziej mniej niz wiecej ale i tak jest OK.Byly w ostatnich miesiacach sytuacje kuriozalne ( Jedynka przegrywa wszystko co sie da,jedynke obejmuje w trakcie trwania szlema ta ktora odpadla w pierwszym tygodniu itd, itp ).Takich momentow jest przed nami jeszcze duzo.To co sie stanie w Cinci jest ( Dla mnie )
prawie bez znaczenia,poza oczywiscie faktem ze ktoras z dziewczyn,Np.Halepka przez moment bedzie cieszyla sie tytulem numero uno.Jesli Simka to osiagnie - fajnie ale bardziej bedzie to dla mnie doczolganiem sie na tron niz rzeczywistym objeciem panowania.Tak czy inaczej jak zasluzy ,to niech ma.Taki jest uklad i punktacja.Wazniejsze jest to czy ktoras z nich ( Albo ktos z dalszego miejsca ) jest w stanie wygrac USO.I to juz jest dla mnie o wiele bardziej pasjonujace.Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze ktorakolwiek odniesie tam sukces , rownie dobrze moze spasc potem z jedynki jeszcze przed Pekinem.US OPEN - Is all open.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

z Halep jest taki problem ze jest bezbarwna, pomniejszyła sobie cyce i jakos nikt o tym nie mowi, gdyby Maryśka cos takiego zrobiła kazdy komentator na świecie mowilby o tym na kazdym jej meczu, Halep drze się głosniej 5 razy niz Maria ale jednak nie jest kojarzona z tymi drącymi się, jak się mowi o drących to tylko Masza i Azarenka. Maryśka jest po prostu we wszystkim najlepsza. Simonie należy się chociaż jeden szlem ale i tak pozostanie bezbarwna juz do konca niestety

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Sharapov

Halep drze się 5 razy głośniej a i tak nikt o tym nie mowi, robi dziewczyna co może a i tak pozostaje nijaka. Maryśka krzywo spojrzy i już jest afera i wszyscy komentują itp na tym to polega :) a ty słuchaj łan łej tiketu poter

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Sharapov

no ale powiedz mi co moze jeszcze zrobić tenisistka typu Simona? zmniejszyła sobie cyce i kazdy o tym zapomnial nikt o tym nie gada nawet, jak Maria krzywo spojrzy to afera i każdy huczy i komentuje :D na tym polega różnica, Halep drze się glosniej a nikogo to nie strzyka, Maria seksownie stęka i jest aferka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Sharapov

tylko Masza! cos czuje ze jak w tym sezonie nie rozbłyśnie jak należy to 2018 będzie należec do niej, już od Brisbejnów będzie łoić te przebijaczki czeladniczki

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Sharapov

jak zrobi wynik na US Open to będę zadowolony w pełni, Azję może pominąć, odpocząć te kilka miechów wygoić wszystko i ruszyć łoić te czeladniczki raz po raz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
krótka piłka

W punkt komentarz. Jak dla mnie problemu liderowania w wta nie ma. Skończył się wraz z presją na barkach Kerber. U kolejnych, czasowych liderek będzie nie mniej widoczna. To są tenisistki wychowane w dominacji sióstr Williams i teraz wyglądają na nieco zaskoczone możliwością zajęcia #1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Crush

Otóż to i mnie tak samo jak Ciebie pasjonuje teraz bardziej nie to, która zostanie #1, a to która wygra USO :) #1 będzie w moim kibicowskim odczuciu jedynie wynikającym z punktacji osiągnięciem dla każdej z nich w nagrodę za większą od innych regularnosc. Bo jest więcej niż możliwe , że każda z tych kilku z czołówki zostanie choć na chwilę liderką.

| Odpowiedz
blokuj
Queen Marusia

I nawet wlasnie mi to nie przeszkadza.Nie ma teraz tych kilku mocnych,wyrozniajcych sie osobowosci.Lubie kazda ( Z tych w czubie ) ale tylko lubie.Chcialbym w sumie Mugu ale ona tradycyjnie w NY raczej slabio.Niech Svietka wszystkich pogodzi - tak !!!
To byloby piekne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Crush

A może Woźniacka przerwie serie przegranych finałów? :) Ale to byłoby piękne po tych kolejnych porażkach, a po ostatniej to już kurcze naprawde emocji puściły i bardzo miała łzy w oczach :(
W to rozwiąnie nie powiem, że bardzo wierze ale na pewno byłaby to piękna historia :), szczególnie że już grała tam dwukrotnie w finale i tytuł w NY z naddatkiem wynagrodziłby jej ten sezon.
Tak czy inaczej u mnie dużo faworytek, których nowojorski triumf ucieszy :)) Najbardziej Eliny. Potem chyba na równi Pliszki i Simony. Sukces Konty na ile realny lub nie ale też. Więc tak czy inaczej czuje że USO będzie miało fajną zwyciężczynie :))

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

Właśnie oglądam mecz Halep i oby to nie była ona. Co ona zrobiłą z fohendem, machą tą ręką jakby muchy odganiała, to chyba ma być top-spin, ale ja nie widzę, żeby po tym piłka przyspieszała, jedynie może kozioł wyższy ale to jeszcze gorzej. Do tego skacze przy nim za każdym razem prawie, najczęściej w miejscu. z góry na dół nawet stojacych piłek nie grała. Dziwne.
Pamiętam jak wyciągała z takie kąty z kontry, że aż miło, szczególnie taki spóźniony bh idealnie po linii, nie in-out. Teraz gra tak zachowawczo, że wcale nie dziwie sie już ,że ostatnio prawie na rowerze odjechała.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.