Wątek dotyczący artykułu

Znamy skład Biało-Czerwonych na ME 2017 w Polsce!

Poznaliśmy skład reprezentacji Polski siatkarzy na mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane od 24 sierpnia do 3 września 2017 roku.

przeczytaj cały artykuł

marcela.maz

Ja tylko nie pojmuje jak niektorzy skreslaja Wiśniewskiego, a w jego miejsce wstawiaja Śliwkę. W drużynie miałoby byc 3 środkowych i aż 5 przyjmujących? Niedorzeczne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bogdan137

Niedorzeczne to jest to, co się obecnie porobiło w siatkówce. Dawniej musiałem potrafić bronić, przyjmować, zagrywać i skoczyć do bloku (nie każdy atak jest obecnie na zasięgu 3,6 m, mój był na 3,2, ale ostatni raz to było w 1974). Zagrywka i odbiór to podstawa siatkówki (plus "chodzenie" w obronie- przykład Śliwka) i tego nam jako drużynie brakuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bogdan137

Nie spałem w szafie, nie czuję, abym się kompromitował- po prostu wyrażam swoją opinię, która zostanie zweryfikowana grą naszej drużyny. Świat się zmienia, przepisy również, a jeżeli ktoś słucha p.p. Wójtowicza, Mazura, Boska to oni również wspominają wszechstronność dawnych zawodników. Pozdrowienia dla Pretty i Miasta mistrzów- Kielc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Siggi777

Słodziutki.... bądź tak miły i zmień portal na którym pisujesz na Onet-ten będzie bardziej odpowiadał Twojemu poziomowi umysłowemu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.