Wątek dotyczący artykułu

Zamkną stadion Falubazu za race? Jest pismo komendanta policji

Falubaz cieszył się z frekwencji na derbach ze Stalą (45:45), które obejrzało 15000 widzów. Za chwilę może się jednak okazać, że klub, za tę chwilę szczęścia, słono zapłaci. Wszystko przez race odpalone przez kibiców.

przeczytaj cały artykuł

fancio34

Ku....a też mi halo trzy czy cztery race na dosłownie chwilę odpalone żeby upiększyć oprawe i zaraz ugaszone . Ani nikt tym nie rzucał ani na tor się nie dostała ani też nie dymiła godzinę . A tu takie wywody jakby co najmniej cały stadion zadymili i trzeba było mecz przerywać na godzinę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Też mi halo ukradł tylko 2 piwa o co ta awantura?, Też mi halo przejechał na czerwonym ale nikomu mu nic się nie stało, o co ta awantura? Też mi halo nie zatrzymał się na stopie przed wiaduktem kolejowym, ale nikomu nic się nie stało, o co ta awantura? Też mi halo po małym piwku pojechał kawałek autem ale nikomu nic się nie stało, o co ta awantura? Młody kolego, wydaje mi się, że jesteś młody gdyż nie rozumiesz o czym piszesz. Race są zakazane i urzywacie ich jest łamaniem prawa. Przymykanie oka na łamanie prawa, nie działa prewencyjnie a wręcz zachęca innych bo nie ma konsekwencji za łamanie prawa. Ma dojść do tragedii, ktoś ma zginąć, zostać kaleką aby dopiero wtedy wyciągać konsekwencje? Ma być nieuchronność kary przykłady... Proszę ile kiedyś było fałszywych alarmów bombowych w szkołach, szpitalach nieuchronność katy, kilka przykładów pokazanych w TV i nawet idioci 3 razy się zastanowią zanim coś zrobią. Osoby, które to wniosły odpaliły lub brały w tym udział, zakaz stadionowy, obciążyć ich karami finansowymi jakie klub musiał by zapłacić komornik u jednego, czy 2-go w domu i inni nauczyli by się...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

Chcesz możesz zawsze osobiście iść na trybunę K i pomachać palcem tym nie dobrym chłopcom co te złe race odpalają i myślę że te pouczanie tez możesz tam głośno powiedzieć . Wyjeżdżasz mi tu z jakimiś morałami , masz dzieci to ich pilnuj by nie kradli , nie jeździli na czerwonym świetle , by zawsze zatrzymywali się na stopie. Chłopię bądź bardziej elastyczny czasem trzeba dać się nagiąć by się nie złamać .A nie ty wszystko w sztywnych ramach . Ty chyba ze starej mundurówki jesteś co ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Patrykowski

Osobiście na każdym meczu jestem na trybunie K i potrafię głośno powiedzieć co myślę gdy ktoś zachowuje się głupio. Trybuna K to 10 sektorów i zdecydowana większość kibiców z nich nie popiera tego co czasem wyczynia się na jej części. Oprawy, sektorówki nikomu nie przeszkadzają, problem zaczyna się gdy owe bycie elastycznym niesie za sobą konsekwencje, których ty sam nie poniesiesz. A właśnie tak powinno być, gdy jeden z drugim zapłacili by kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych, dostali zakaz stadionowy to kolejni ODWAŻNI BOHATEROWIE CHOWAJACY SIE ZA PLECAMI INNYCH nauczyli by się. Czym innym jest naginanie zasad gdy konsekwencje dotyczą Ciebie, a głupotą i debilizmem jest naginanie zasad i chowanie się za innymi, by jeszcze ktoś inny ponosił konsekwencje. Skoro ktoś tak głośno mówi o swojej miłości do klubu, drużyny to nieżle ja okazuje każąc słono płacić za swoje wybryki. Żonę jak kochasz to też ma płacić za twoje wybryki...?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fancio34

Panie idealny ludzie są tylko ludźmi i czasem popełniają błędy jedni większe drudzy mniejsze to jest wkalkulowane w nasz byt . . Jest taka część przysięgi małżeńskiej ,, na dobre i na złe " i nie ważne czy ja czy ona popełnia czasem błąd i pewnie jeszcze nie jeden się zdarzy to żadne z nas nie odwraca się plecami tylko staramy się wspierać . To się nazywa miłość . Są rzeczy których i ja nie pochwalam jeżeli chodzi o naszych kibiców. A jak ogladasz trochę sportu to takie rzeczy zdarzają się na całym świecie i czy tego chcesz czy nie to ci wyrosną z tego przyjdą następni i będą to robić . To co ostatnio zrobili wyglądało fajnie race były odpalone ale trwało to chwilę . Zadna z rac nie wylądowała ani na części użytkowanej przez zawodników ani tez żadnemu kibicowi się nic nie stało .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Patrykowski

Kolego jeszcze raz.... Bo nie rozumiesz. Nie jestem idealnym, popełniam masę błędów w życiu jak każdy z nas, czasem bagnet jakiś przepis zasady. Sęk w tym, że jeśli to robię to nie narażania tych których kocham. Kibice dobrze wiedzą, że race, świece ogólnie pirotechnika jest zakazana i są za to ogromne kary, dla klubów. Masz rację takie rzeczy daraja się na świecie, ale są one bardzo surowo karane i tępione bezwzględnie. Pokaż mi kluby piłkarskie z Anglii gdzie odpalaja race? Anglia kiedyś miała najgorszych lubili na świecie i okazało się, że bezwzględna nieuchronność kary nauczyła ich zachowywać się na stadionie. Gdy kibice mają świadomość, ze coś jest zabronione, wiedzą jakie są tego konsekwencje i to robią to nie mów mi, że robią to w trosce o własny klub i z miłości do niego. Bo taka miłość jest toksyczna, zła i przynosi szkody i straty dla klubu. W domu zrobisz, awanturę, wybudujesz szyby w oknach, pobijesz żonę, a potem zrobisz piękną OPRAWĘ - dasz kwiatka i ma być ok?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
fancio34

Po pierwsze robisz masę błędów i przeczytaj ten tekst ze zrozumieniem. Po drugie porównujesz relacje ogniska domowego z kibicowaniem po trzecie w Niemczech np są tez kary a kibice i tak odpalają race robią oprawy itd i nie tylko w Niemczech ale w Turcji Hiszpanii i w Anglii też się zdarza . A w Anglii największe kary są za wtargnięcie na płytę boiska . A tak w ogóle to speedway to co innego niż piłka i nie chciałbym porównywać tego do żużla.

| Odpowiedz
blokuj
Betelguese

Na samym meczu to wszyscy zachwyceni i oprawą i efektem wizualnym. A potem przychodzą do domu, naczytają się tych głupot o karach i nagle zmieniają zdanie jak chorągiewki. Nie mówię, że nią jesteś ale wyluzuj trochę. Chore jest to, że za takie rzeczy grożą takie konsekwencje - nie tylko pieniężne ale i karalne dla nieznanych sprawców. Chwała, że niektórzy kibice (żużlowi tylko w Zielonej Górze) starają się walczyc z systemem a i spore grono ,,pikników'' przekonuje się, że nie ma w tym nic złego. O to właśnie chodzi ! idąc tropem odpowiedzialności za swoje czyny itp. o czym mówisz to niedługo nie będziesz mógł wstac z krzesełka albo zapalic papierosa na całym obiekcie. Więcej wolności na stadionach ! a dla bardziej kulturalnych osób są inne kulturalne zajęcia. :) z pozdrowieniami !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Patrykowski

Zobacz ile osób wychodzi na fajkę a ile pali ja nie patrząc na innych np. Dzieci. Wolność jest wtedy jak mogę zapalić gdzie JA chce? A gdzie jest wolność tych co nie chcą wdychać tego co palą inni? Jestem na stadionie widzę to....ale na to niezwracanie uwagi, Ty napisałeś to się odniosłem.
Kolego konsekwencje są takie a nie inne koniec kropka. Nawet kibice z kopanej jeznają, ba kibice Angielscy przestrzegają zasad jak nikt inny, a wiesz dlaczego? Bo nie chowają się za innymi, klubem który dostanie karę, tylko z automatu mają świadomość nieuchronność kary. Tam niema nawet blogów barierek tylko jest biała linia.... Różnica jest jednak taka, zetam przekroczenie tej linii bardzo, bardzo boli nawet największego romantyka i kochasia własnej drużyny. Nie będę pisał o toksycznej miłości naszych kibiców.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
stalowy paprykarz

Myśląc jak Twoi interlokutorzy, można by stwierdzić, że co to za halo że przekroczył dwoma kołami krawężnik, przecież tylko na sekundę, co to za halo że ruszał się na starcie, przecież tylko dwa razy, co to za halo że zerwał taśmę, przecież tylko raz, co to za halo że wpakował kogoś w płot, przecież chciał dobrze, co to za halo że skasował rywala i zafundował mu gips, przecież było widowiskowo.
Takie poglądy to paranoja.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.