Wątek dotyczący artykułu

Zamkną stadion Falubazu za race? Jest pismo komendanta policji

Falubaz cieszył się z frekwencji na derbach ze Stalą (45:45), które obejrzało 15000 widzów. Za chwilę może się jednak okazać, że klub, za tę chwilę szczęścia, słono zapłaci. Wszystko przez race odpalone przez kibiców.

przeczytaj cały artykuł

Magraka ZG

Czytam komentarze pod artykułem i jedyni kibice, którzy pragną zamknięcia stadionu za oprawę, to kibice z Gorzowa. Kibice, którzy nawet swojej sektorówki nie mają i wywieszają "Tylko Falubaz". Zwykłe niedojdy życiowe, które potrafią tylko życzyć bliźniemu wszystkiego, co najgorsze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Magraka ZG

Czytać widzę już potrafimy, jeszcze trochę wysiłku i zaczniemy rozumieć, co jest napisane. Naprawdę, tylko postaraj się proszę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Niedojdą i debilem trzeba być żeby w dzień puszczać fajerwerki, druga sprawa to to że jeżeli jest zakaz to trzeba się do niego podporządkować, kibice tego nie zrobili więc będzie kara. Czy to takie trudne do pojęcia?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Magraka ZG

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem, że kary nie powinno być? Tego, że kara będzie, byłem pewny, jak tylko zobaczyłem pierwszy dymek. Napisałem tylko, że kibice Twojego klubu domagają się zamknięcia naszego stadionu.

| Odpowiedz
blokuj
Patomorfolog

Niestety mylisz się , jest wiele komentarzy że strony zielonogórskich kibiców zbulwersowanych oddalenie rac , i przychylających się do nałożenia kary na magiczny klub ......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Andy Iwan

Kara musi byc to oczywiste ale czy trzeba zamykac w ostatniej fazie. ligi stadion to za drastyczna na pokaz kara nadmuchanych urzedasow

| Odpowiedz
blokuj
Magraka ZG

O tym, że kara będzie, powiedziałem żonie, jak tylko odpalili pierwszą racę. Klub niech sobie przeliczy, czy bardziej opłaca się być grzecznym i nie płacić kar, czy stawia na show i ponosi konsekwencje. A Ci, którzy żądają zamknięcia stadionu, to zwykłe zaściankowe przygłupy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Andy Iwan

Sport bez kibicow niema sensu - to sponsorzy sie wycofaja i klub przestanie istniec. Latwo urzednikom podejmowac decyzje bo najlatwiej to zamknac stadion - kibice sami sobie winni .Tylko czlowiek nie zyje sama praca.Pozostaja kwestia zagospodarowania potencjalu kibicow i tu kluby sa w polu.
Zamykanie stadionow to zly pomysl.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
ws21

Oczywiście Ty byś wolał aby stadion żużlowy zamknąć tak na 4 miesiące - listopad - luty.
Ja osobę z takimi pomysłami bym zamykał w szpitalu. Jaskrawy objaw kretynizmu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.