Wątek dotyczący artykułu

Maria Szarapowa z dziką kartą do US Open!

Maria Szarapowa zagra w głównej drabince wielkoszlemowego US Open 2017. Taką decyzję ogłosiły we wtorek władze Amerykańskiej Federacji Tenisowej.

przeczytaj cały artykuł

Crush

Dzika karta to jeszcze żadna gwarancja, że sie jej powiedzie :) Ale dzięki temu że będzie w głównej drabince, fajnie aby doszło do jakiegoś wielkiego hitu na dzień dobry... bo ja wiem, z Mugu, może z Simoną, no Age można oszczędzić i Angie też powiedzmy z uwagi na KP :) no chyba że byś chciała takiego meczysko? ;)
No ciekawe co ześle losowanie :)
Bardzo podobał mi sie mecz z Madrytu z Buszą :)))
nie że bym coś sugerował..... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krótka piłka

hmm taki mecz na przetarcie, coś jak trampolina do obrony tytułu? ;) A już serio - zobacz, dzięki temu, że Maszka dostała przepustkę do MD ominie ją porażka z jakąś młodą w kwalifikacjach, co przy kontuzji mogłoby być całkiem realne ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

Noo... musiała im chyba słono zapłacić za tego dzikusa aby uniknąć tego wstydu jakiegoś ;) Powiem Ci że miałem przypuszczenia, że w Nowym Jorku sie wyłamią. Masza to w sumie prawie ich zawodniczka, do tego jej siła marketingu na rynku amerykańskim też miała wpływ. I w sumie nawet nie oburza to, że dostała tą przepustke. Przepadł jej Paryż, Wimbl, niech już gra w tym USO ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
krótka piłka

Dla mnie przyznawanie dzikiej karty do turnieju wielkoszlemowego osobie skazanej za doping to przegięcie. Jednak tegoroczny US Open niespecjalnie mnie interesuje, mało obejrzę (jeśli coś ...). Niech sobie gra z kim chce i jak długo jej się uda.
PS czekałam na mecz Baśki, ale nie daję już rady. Dobranoc!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.