Wątek dotyczący artykułu

Maria Szarapowa z dziką kartą do US Open!

Maria Szarapowa zagra w głównej drabince wielkoszlemowego US Open 2017. Taką decyzję ogłosiły we wtorek władze Amerykańskiej Federacji Tenisowej.

przeczytaj cały artykuł


Sharapov

Marija kocham Cię i nigdy nie przestanę, to ju es ołpen musi być przełomowe bo do dziś rozpaczam po tym meczu 2014 z Karolajn Woźniaki Przebijaki 3 setówka ale w 3 uciekło spod kontroli ehh i jakoś ci hejterzy meldoniowi nie piszą o tym dziwne - jakby wygrała pisaliby ze oo meldonium a ze przegrała no to przegrała i cisza, moralnośc kalego isiofana

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adam Jozefczak

nie ośmieszaj się człowieku - lepiej podrzuć pięknej Maryji nieco meldonium. Amerykanie nie maja za grosz honoru i taki właśnie dają przykład młodzieży: nawpieprzajmy się dopalaczy zaróbmy pare dolców a jak nas złapią to ładnie popłaczemy - dwa latka wakacji - później wyda się jakąś ciekawą autobiografie i juz za darmoche dzika karta na wielkiego szlema. Fajny tyłek jest orgazm tez przedni - już stado fanów pisze laurki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.