Wątek dotyczący artykułu

Jacek Frątczak dziękuje Gajewskiemu i powoli żegna się z Toruniem?

Get Well Toruń pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41 i ma otwartą drogą do utrzymania w PGE Ekstralidze. Wiele wskazuje na to, że za kilka tygodni skończy się w klubie misja Jacka Frątczaka.

przeczytaj cały artykuł


Czarny_Stal

Jak mnie wkurzają wkurzają artykuły w stylu Toruń obronił się przed spadkiem. Dopóki nie będzie wyroku prawomocnego POLADY to nic nie mogą zrobić Rybnikowi.
Załóżmy, że odejmą 5 pkt ROWowi już teraz, ROW spada do Nice PLŻ, Gorzów wtedy chyba awansuje na 1 miejsce w tabeli, zmiana par w Play Off, proces Griszy zakończy się, dajmy na to, we wrześniu i zostanie uznany niewinnym to co wtedy? Punkty będą musieli oddać ROWowi, a więc jednak nie spadnie, ale Play Off już się skończyły, też się tworzy nieciekawa sytuacja.

Pozdrawiam wszystkich kibiców. Apator, szacun za mecz z Grudziądzem, szczerze mówiąc to myślałem, że GKM wygra

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukhero

Chyba nie wiesz że pomimo braku polady pge ekstealiga ma i tak zabrać 3 pkt żeby nie robić namieszania w tabeli dziękuje dowidzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rume

Z twojej wypowiedzi jasno widać, że masz problem z utrzymaniem się Torunia a nie z artykułami. Toruń się nie utrzymał ale w barażach już jest. Nie ma możliwości innej opcji. Żeby zabrać Rybnikowi 3 pkt nie muszą czekać na decyzję POLADY i tak pewnie zrobią. Po co im zabierać 5 pkt i biegać po sądach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.