Wątek dotyczący artykułu

Urszula Radwańska pokonana na Węgrzech. Mistrzyni z kortów Legii za mocna dla Polki

Urszula Radwańska nie zagra w głównej drabince turnieju ITF o puli nagród 25 tys. dolarów w węgierskim Hodmezovasarhely. Polka przegrała pierwszy mecz po czteromiesięcznej nieobecności na światowych kortach.

przeczytaj cały artykuł

Mind Control

Dalej nic.
Jedyna poszlka to był wpis na tt,w wolnym tłumaczeniu "mawet obcy wiedzą, że nie jestem zdrowa". Ale oznaczone śmiesznymi emotkami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Dalej nic.
Jedyna poszlka to był wpis na tt,w wolnym tłumaczeniu "mawet obcy wiedzą, że nie jestem zdrowa". Ale oznaczone śmiesznymi emotkami.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ellemarie

Wygląda na to, że opanowała sytuacje z Chirico, bo już się zapowiadało nieciekawie. Zaglądałam na jej tt, ale tam głównie Lola, i widziałam, że jakiś czas temu z kimś miała wymianę zdań, kimś kto ją nazwał gwiazdą jednego turnieju ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.