Dyskusja

Górnik Zabrze Wisła Płock

Górnik Zabrze - Wisła Płock
25 sierpnia 2017, 18:00

4 : 0
relacja

zadziwiony

Jeśli Górnik wygra to choć u siebie i z nietęgą drużyną może przyjdzie mi uwierzyć w jego "mocarstwowość". Jak do tej pory traktuję jego wyczyny jako radosne fajerwerki z okazji powrotu do EK :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jagafann

istnieje taka mozliwosc, ale wiesz oni maja tego fenomena Angulo......ciekawe czy bedzie strzelal stale czy tak jak Wasilliew skonczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
jagafann

no i znowu zaczynam sie wkurzac, kolejne druzyny z naszej ligi zaczynaja nasladowac Legie.....nie wiem czy naprawde nie napisac petycji do Bonka aby skrocic lige do 10 zespolow....inaczej juz niedlugo nikt do nas nie bedzie chcial przyjsc, zaden trener dobry ani dobry zawodnik, moze ludzie z internetu przylacza sie do petycji i zbiora podpisy u swoich druzyn......jest narazie katastrofa i kolejny gowniany mecz :((((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zadziwiony

To nic nie da. Prawie każdy z zespołów w ciągu rozgrywek przechodzi kilka zadyszek. Dziś lepiej za 3-4 kolejki gorzej. Ja myślę, że to jest sprawa nie tyle zawodników czy trenerów tylko całych klubów. One nie chcą nic ugrać poza pierwszymi trzema miejscami, zagrać kilka pierwszych meczów, zgarnąć parę groszy za sprzedaż najlepszych zawodników i tak w koło Macieju. Nikt poważnie nie myśli o sukcesach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.