Wątek dotyczący artykułu

Polscy kibice rozczarowani. "To był dla mnie priorytet, czekałem na mecz 4 miesiące"

Polscy kibice, którzy kupili bilety przeznaczone dla duńskich fanów mogą zostać nie wpuszczeni na mecz pomiędzy Danią i Polską. Fani nie ukrywają rozczarowania takim obrotem sprawy.

przeczytaj cały artykuł

Diabeł 666

Stanisław Adamczak,dlaczego uważasz że kibol,kibic to zaraz Pisowiec?Dlatego przez takich jak ty PO przegrało wybory( i słusznie),a wiesz dlaczego?
Dlatego że bezpodstawnie obrażacie,nie przedstawiając żadnych argumentów,a wszystko co dla was złe to zaraz musi być powiązane z PiSem….obrażajcie dalej,ale sobie tym nie pomagacie wręcz przeciwnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stanislaw Adamczak

Rasizm kibiców, ustawki na drogach- to dzicz której boją się Duńczycy, wsód których jest dużo kolorowych. Normalni ludzie zaczynają bać się tzw Polaków-a to zasługa pisowskiego gówna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
AM99

Ta "dzicz" o której piszesz gdyby przyszła wojna jako pierwsza by się ustawiła do walki to po pierwsze.
Po drugie jest wiele kibiców, którzy jedynie chcieli mecz obejrzeć, a że PZPN dostało zaledwie niespełna 2000 biletów to nie wszyscy się załapali. Po trzecie z przykrością stwierdzam, że nie było Cię nigdy na żadnym meczu i wierzysz w to co w tv mówią. A Oni tam wiele rzeczy przekrecaja. To by było tyle ode mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.