Wątek dotyczący artykułu

Polska z realną szansą na podium w rankingu FIFA! Wszystko w naszych rękach

To już pewne! Jeśli Polska wygra z Danią i Kazachstanem, awansuje na 3. miejsce w rankingu FIFA! W nocy z czwartku z piątek spełnił się podstawowy warunek dla takiego scenariusza.

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

Panie Mierzyński... Ja rozumiem hurraoptymizm, ale jest jeszcze druga strona medalu... Na które miejsce możemy spaść jak przegramy oba mecze? Najgorszy scenariusz to chyba 13???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szymon Mierzyński

To nie żaden hurraoptymizm, nigdzie nie piszę, że scenariusz z dwoma zwycięstwami jest pewny, jedynie, że wszystko zależy od nas. Co by się stało np. przy dwóch porażkach - nie ma możliwości przewidzieć tego teraz, zbyt wiele czynników na to wpływa. Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Myślę, że jednak da się wyliczyć najczarniejszy scenariusz... lub chociaż w przybliżeniu. Wystarczy spojrzeć na wyliczenia z poprzedniego artykułu. To ciekawe jak dwa mecze mogą mieć aż tak wielki wpływ na ranking...
Również pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Szymon Mierzyński

Jeden najczarniejszy scenariusz dałoby się wyliczyć, ale wszystkie pozostałe (pośrednie) już niekoniecznie. Poza tym skoro do tej pory w eliminacjach poza jednym meczem wygrywaliśmy wszystko, to uznałem, że wyliczenia z założeniem porażek byłyby nieuzasadnione.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.