Wątek dotyczący artykułu

Maria Szarapowa odpowiedziała Karolinie Woźniackiej: Mogę grać nawet na parkingu

Maria Szarapowa w swoim stylu odpowiedziała Karolinie Woźniackiej. Dunka miała pretensje do organizatorów US Open 2017, że powracająca po dyskwalifikacji za stosowanie meldonium Rosjanka rozgrywa swoje mecze na głównej arenie, Arthur Ashe Stadium.

przeczytaj cały artykuł

Pao

Garbi przykładowo też miała ciężki dzień w środę, bo nie wiedziała czy w ogóle zagra, późna pora, nie wiadomo na jakim korcie, ale jakoś nie narzekała. Tu pytanie dziennikarki i jej wypowiedź w tej sprawie: "Q. A question on the scheduling. Caroline was a bit unhappy the other night that she was on so late, and she said Maria had been on Ashe three times in a row. I was wondering if you had any thoughts about that.
GARBIÑE MUGURUZA: Well, I think it's normal. It was a very complicated day. I know that. I also didn't know where I was going to play, which is a little bit weird. I think it's business, and that's what it is."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Jeśli chodzi o Garbi - nie zmienia to moim zdaniem wiele czy wygrała czy nie - potrafi się z takimi decyzjami godzić. Nigdy nie słyszałem u niej żadnych większych narzekań na scheduling. Caro, cóż...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ACElina

No tak, pamiętam Twojego bloga po przegranej z Sevastovą, tam było chyba pytanie o hałas na korcie, a ona odpowiedziała kulturalnie, że to normalne i to nie był powód jej porażki. Zwalanie winy na każdego oprócz siebie po porażce jest... słabe. Ale myślę, że tak zrobiłoby 90% WTA - nie tylko Wozniacki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
ACElina

Spoko Queen, chyba 90% tenisowego światka teraz śmieje się z Wozniacki, na TT nie widziałam chyba jeszcze ani jednej osoby, która by ją broniła. :P (Nie liczę oczywiście tych kont typu #AlwaysWithCaro #BelieveInCaro itp)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Pao

Nie wiedziałem że Caro ma tylu swoich psychofanów, nawet tu...:P
choć to pewnie isiofany tylko dlatego że jest coś przeciw Sharapovej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
-f-iolka

Po co obrażasz? Niezależnie od tego na co odpowiadała, odpowiedziała w swoim starym stylu...niezbyt grzecznie, z wyższością, atakując personalnie. To nie każdemu musi się podobać. Tym bardziej, że stwierdzenie "wraca stara Maria" niekoniecznie niesie za sobą tylko pozytywy. Byłoby dla niej dużo lepiej, żeby to grą udowadniała swoje predyspozycje do czołówki...szczególnie na tym etapie. Ten przydługi serial "Maria i jej powrót" jest dlatego skoncentrowany na takich szczegółach, że nie za bardzo jest co pisać na temat jej gry - tylko świetnej gry oczywiście, bo o innej nikt nie śmie pisać. I po jakiego grzyba się w to wpisywać i stwarzać sztuczne podziały.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Queen Marusia

Podaj mi przyklad jakiejkolwiek niesprowokowanej ,negatywnej wypowiedzi Maszy na temat zawodniczek WTA.
Piszesz o sztucznych podzialach.Sa one zupelnie naturalne,forum skupia fanow roznych dziewczyn ktore wlasnie same,takimi wypowiedziami jak Caro niepotrzebnie wywoluja dym w mediach.My tutaj wyrazajac swoje opinie,sila rzeczy rowniez tworzymy czesto dziwna i niewskazana wrecz atmosfere.Nikt nigdy do konca nie jest calkowicie obiektywny ale w koncu jestesmy fanami a nie bezstronnymi dziennikarzami w studio.
To co natomiast jest moim zdaniem lekko chore ,to nieustanna nagonka narodowcow z SF na Szara.Polskie siostry maja status nietykalnych.Fan Maszy, taki jak ja , jest automatycznie , z urzedu , hejterem Isi .Tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Sharapov

jak tu nie kochać Maszy? wszystkie takie ataki zbija jednym zdaniem, wbija gwoździa i czeladniczki nie umieją odpowiedzieć już ani słowa. Maria faktycznie zagrałaby choćby na boisku w Kłinsie no bo kocha tenis i zrobiłaby wszystko zeby zagrać a z 2 strony taka czeladniczka bez osiągów, przewali mecz na bocznym korcie i ma żale. ŻENADA

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Pao

Przepraszam gdzie obrażam?? Psychofani - broniący za wszelką cenę wypowiedzi (nawet tych nieprzemyślanych zupełnie) swoich idolek - to chyba komplement dla nich? :D Rozumiem że Ty występujesz właśnie ze stanowiskiem tego grona isiofanów "anty-Masza no matter what", o których mówiłem? Fajnie, tylko inna sprawa że tu nie ma kompletnie czego bronić, bo Wozniacki się tym narzekaniem zwyczajnie skompromitowała. A Maria swoją grą jak najbardziej udowadnia, że warto ją było na Ashe wystawić, nie musi zawsze gromić rywalek ale robi show, jest duże zainteresowanie (mówię tu głównie o meczu z Halep gdzie zagrała bardzo dobrze) i biznes się kręci. Już ten jeden mecz powinien rozwiać wątpliwości co do tego czy organizatorzy podjęli dobrą decyzję. Najlepiej skomentowała to Pani Kasia Strączy podczas transmisji w ES: "Skoro Maria wygrywa ze światową nr 2, to raczej znaczy że jej się ta WC należała". Proste :) A sprawa dopingu jest już zamknięta! Czy niegrzeczne względem Wozniacki? Może trochę, ale wg mnie sama się Caro naraziła i jej się to należało! Po porażce trzeba czasem zamilknąć i zachować pewne rzeczy dla siebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
-f-iolka

Chodziło mi o to, żeby nie wpisywać się - obrażając adwersarzy - w dyskusje zastępcze. Od kwietnia Maria miała wiele okazji, żebyśmy dyskutowali o jej triumfalnym powrocie - a do USOpen wiele okazji by nie wracać bocznymi drzwiami.Maria odpokutowała - zgoda - ale dopuściła się oszustwa. Bo wspomaganie jest oszustwem. I będzie jeszcze długo wpisane w jej karierę. Nie ma mędrca, nie ma badań, które oceniłyby rolę wspomagania w jej sukcesach. Sama to sobie zrobiła. Niech w końcu coś wygra znaczącego, przejdzie kilka badań....bez żałosnych konferencji. Dla dobra jej samej i tenisa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.