Wątek dotyczący artykułu

Sparta – Stal: Łokcie i nogi poszły w ruch. Ostra walka i wymęczona wygrana wrocławian w półfinale (relacja)

Bokserska wymiana ciosów we Wrocławiu. Zawodnicy Sparty i Stali walcząc o punkty używali nóg, łokci i barków. Oba zespoły rzuciły na szalę wszystko, by wypracować jak najlepszą sytuację przed rewanżem. Skończyło się na skromną zaliczką Sparty.

przeczytaj cały artykuł

viva UL

Siemasz Bercik!
Robisz to wszystko w imię poklasku od swojego pana?
Musisz mieć coś z masochisty.
Napierdalasz w tyrce na kolanach a on stuka w lapka. Spoko - twój wybór.
Do rzeczy jednak:ty naprawdę głąbie nie widzisz że wisisz na włosku?
Koleżanka małżonka zna twoją przygodę?
Zna?Zaakceptowała?
Czy może nie?Może nie zna wszystkich szczegółów?Płomiennych wpisów twoich?
Usuń konto dzieciaku 44 letni bo popłyniesz.
OBIECUJĘ CI TO.
Jeszcze słowo?
Dawaj!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

Się okaże już bardzo niedługo czy zna i czy jej otoczenie też.
za to podpadłeś(dawno temu - pisaliśmy kiedyś),teraz już ostatecznie bo nie masz instynktu samozachowawczego.
Wpisz w swoją ulubioną wiki "rozwód z orzeczeniem o winie",pakukuj się,zbieraj kartony i bukuj miejscówkę pod mostem.
Tyle ode mnie.
Pisz co chcesz-tylko sobie polepszysz.Pałka się przegła.
Jeśli myślisz,że jeżdżę od zawsze tym bardziej się ździwisz koleżko.
Bywaj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Big Lebowski

Chyba nie zna. Dominik daj spokój. Pamiętasz jak koleś skamlał, że z dniem pierwszego kwietnia likwiduje tu konto? Podparł się rzekomo żoną, której przysiągł, że tak zrobi. Jaka jest wierzytelność tego kolesia? Nie mam pytań. Próbuje dyskryminować Emii, a czy pamięta jakie zadał mi pytanie w środku nocy spędzanej przeze mnie u niego? He, he. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
emii

Wiesz co , śmiać mi się chce,. Poza tym póki nie wpadł pomocnik, rozmowa przebiegała calkiem poprawnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Spartanin79

piszesz ze siedziałeś ze zmorą i blisko pierwszego wirazu,to co zmora nie był na trybunie tylko siedział z toba na 1 luku??? cos tu sciemniasz leszczu , a po drugie takich fanów jak ty powinno sie utylizować !!! uwielbiasz widze wchodzic w dupke bez mydła cioto podajaca sie za fana Sparty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
viva UL

Ja tylko reaguję na shizola. Kłamstw nie liczę - nie mam tylu palców.
Tyle w temacie Bartek - szkoda strzępić klawiatury.
Reszta pokula się sama.Zdrówko!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
viva UL

Serce rośnie patrząc na naszą młodzież.Te gnojki nie mają respekty dla nikogo! :)
Smyku czasem przyhamuje,ale wolę 2 pkt. mniej ni z 2 miesiące w gipsie.
Oby tak dalej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
viva UL

Podobno dwa następne harpagany (jeszcze przed licencją-Donio zna nazwiska) nacierają na treningach tak, że Domin i Smyku pokornie wygrywają biegi w SE.
Romanowi Jankesowi pomnik za życia się należy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
speed_koleina

Witaj. Tu nie ma czego gratulować. Mecz był do wygrania, szkoda sytuacji z Przemem i zwłaszcza z Vaculem. Będzie ciężko w rewanżu ale mam nadzieję, że zarówno Wy jak i my damy radę i powtórzymy finał z 2014. Oby z takim samym skutkiem. Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
MikoULaj

Nie widziałem nawet jednego biegu, więc się nie wypowiem. Graty za wynik. W mojej ocenie finał jest wasz. Bieg 12, szok. Karczmarz przed Janowskim i Dróżdżem, brawo! Co do drugiego finalisty sprawa otwarta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
speed_koleina

Ale to jest młody perspektywiczny chłopak. Starsi koledzy zrobili wynik a młodzieżowcami będą krócej niż SIWY. Tych najmłodszych także należy wspierać mam na myśli tu choćby Lamparta, Żupińskiego (Gdańsk), Lisa, Miśkowiaka, Karczmarza, Szczotkę, Huberta, Sobczyńskiego... itd.

| Odpowiedz
blokuj
MikoULaj

Zgadzam się. Niestety przyciąłem komara i oglądałem na YT ex post, ale też się dziwiłem. Może regulamin nie pozwalał jak w DPŚ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
speed_koleina

Powiem Ci, że Rafała i Huberta problemem jest bieg drugi. Chłopaków za bardzo stres zjada. W późniejszych teoretycznie trudniejszych biegach potrafią prezentować się lepiej niż w biegu juniorskim.
Ostatnio coś drgnęło ale ...... - zobaczymy.
Jak Stachu nie spierdxxli toru to powinno być ok. Z pewnością tor powinien sprzyjać walce, bo starty mamy gorsze niż spartanie.
Co do Was to powiem krotko, wg mnie Baron dał doopy. Powinien szybciej odstawić Pająka, bo juniorzy ładnie śmigali. Roztrwonił całkiem niezłą przewagę w środkowej części meczu.

| Odpowiedz
blokuj
MikoULaj

Gorzowscy juniorzy są bardzo perspektywiczni, zwłaszcza Karczmarz. Smykowi też zarzucano, że się boi, puszcza gaz, a teraz? Świetnie! Spokojnie, chłopcy z Gorzowa są bardzo młodzi. Co do naszego meczora, można było wygrać wyżej. Piter tradycyjnie leży (w Grudziądzu x 2, SGP ostatnie x2, z ROW x1 chyba, za dużo tego). W rewanżu może być wszystko. Oczywiście za tydzień będę w Myszogrodzie, z pokorą patrząc na zawody. Swoją drogą dzisiejsze zawody były super, dawno tak się nie stresowałem :D:D:D
P.S. Edit : Mam nadzieję, że jeśli będzie finał UL-SG to Gorzowianka przyjedzie do Leszna na więcej niż kilka godzin :D:D:D

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Nie chcę być źle odebrany uważam, że coraz więcej zawodników "zbyt delikatnie prowadzi motocykl". Upadają od mrugnięcia powiekami.
Dzisiejsza reakcja sędziego na sytuację Patryk-Piotr jest dla mnie niezrozumiała.
Od początku roku wmawiają nam eksperci i szefowie sędziów nowe żużlowe zasady "nie wolno zmieniać toru jazdy" czyli w tej sytuacji Patryk nie powinien wchodząc w krawężnik poszerzać toru jazdy Piotrkowi. Dochodzimy do absurdalnych werdyktów gdzie w jednym meczu zawodnik za to jest wykluczany (moim zdaniem niesłusznie), a w innym w takiej samej sytuacji sędzia nie zwraca na to uwagi.

| Odpowiedz
blokuj
MikoULaj

Piter chyba przyjął nawyki Dzika. Ten też tak się zachowywał, mając pretensję do całego świata. Akcję widziałem po przekątnej. Wg mnie Piter do wykluczenia, ale mam kiepski wzrok :D Dla mnie jedna rzecz jest niepokojąca po obejrzeniu MŻ w NSport- tor przyczepny = tor nieregulaminowy.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Zgadzam się, to jest jakaś paranoja, że kilku płaczków decyduje o tendencjach torowych w całej lidze. Śmiech na sali. Tory przyczepne dają często dużo lepsze widowiska niż betoniki. Wystarczy popatrzeć Anglie czy Szwecję. Do tego takim sposobem doprowadzimy do ruiny szkolenie w PL. Młodzież zacznie się cofać gdyż ich młodzi rywale w Anglii i Szwecji, Danii będą szkolić się na przyczepnych torach a u nas na betonikach, a nasi będą sobie dobrze radzić na jedynej sobie znanej nawierzchni. Podobnie swego czasu (na początkach swojej kariery) było z Gollobem który dominował na naszych torach gdzie śmigał po orbicie, a w turniejach IMŚ, SGP często trzeba było trzymać krawężnik od którego Tomek "uciekał".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.