Wątek dotyczący posta na blogu

Liga Typerów 2017/18- Zasady

AM99 - StayStrongDarcy

Witam wszystkich;) W tym sezonie ja podejmuję się zadania jakim jest prowadzenie Ligi Typerów:) Na początek przedstawię zasady, które niewiele się różnią od tych z zeszłego roku. Zasady 1. Przewiduje maksymalnie 20 osób i polecimy najprawdopodobniej dla odmiany na kalendarzu Serie A. Wiec każdemu z (…)

przeczytaj cały artykuł

AM99

Ja mysle, że zaczniemy w przyszlym tygodniu, poczekam jeszcze na odpowiedz Fana Sparty i potwierdzenie Włokniarza.
Ps. Przemek to skusisz sie i zagrasz?;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wars123

Warto zapytać Grzes258 czy chciałby dołączyć do gry.
Nie dałem wyraźnego sygnału, że zagram więc oczywiście potwierdzam teraz chęć gry :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

20 osób max miało być, niech jest mniej, ale żeby wszyscy byli pewni, żeby nie było darmowych punktów jak w niektórych kolejkach w zeszłym sezonie! Zresztą więcej nie będzie pasowało do żadnego kalendarza rozgrywek. Jak ktoś bardzo będzie chciał zagrać oddam swoje miejsce w 20stce;)

| Odpowiedz
blokuj
You pick a yay

W Championship jest 24 drużyny, Pablito pewnie zna lige w której jest 22 zespoły:)
Ale faktycznie trzeba postawić na pewniaków typujących regularnie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.