Wątek dotyczący artykułu

GKM Grudziądz gotowy na baraże. Tylko kto odda im w razie czego 300 tysięcy złotych?

Zawodnicy MRGARDEN GKM-u Grudziądz zostali uprzedzeni przez działaczy, że sezon nie musi być jeszcze zakończony. W klubie liczą się z tym, że być może będzie trzeba pojechać w meczach barażach.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Penhal

Masz Przemku rację taki artykuł jeden z wielu ostatnio.
Tak korzystając z okazji po co wchodzisz na jakieś tablice i komentujesz później na ZE Nie ładnie. Nie wystarczy Ci że inni śledzą co Ty napiszesz? I też komentują.
Wiem że słowa nie musiałeś dawać [bo oni Ci nie wierzą,albo zwyczajnie nie chcą?]Ich to bawi nas nie musi. Trochę luzu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
bart82gkm

Portali jest kilka i wszędzie tak wygląda . ZE nie jest wyjątkiem niestety .Dużo osób w tym kibiców GKM których znam osobiście dało sobie spokój .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adik81

Eh, kolega chyba reklamę robił tego "cudownego" portalu...
Niektórzy przejrzeli na oczy jak tam jest wspaniale...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Szlaką po oczach

jak chcesz to Ci prześle screeny mojej poczty, jakie odpowiedzi dostawałem od redakcji Żużel Endu. Począwszy od pospolitych wulgaryzmów skończywszy na macicy mojej matki.

| Odpowiedz
blokuj
bart82gkm

Grzebanie w prywatnych życiorysach jest nie na miejscu . Niezależnie kogo to dotyczy nie powinno mieć to miejsca na portalach .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
bart82gkm

Ja tam napisałem co mi się nie podoba . Z logowaniem to jedynie mogę napisać o sobie... webmaster miał urlop przez 4 miesiące i nie można było się zalogować przez FB :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
ksolar

co to sie porobiło...zniknales nagle,ogolnie caly zaciag tarnowski sie zwinal,choc Łukasz tam mial spine i moze dlatego

| Odpowiedz
blokuj
bart82gkm

Sporo osób miało spiny ,a raczej to nie jest przypadek. Każdy miał swoje powody . Ludzie jednak nie tylko tu piszą. Jest Sportsboard czy fora klubowe . Każdy znajdzie coś dla siebie .

| Odpowiedz
blokuj
ksolar

Myslalem ze Sportsboard nie jest juz uczęszczany,kiedys wchodzilem poczytac.No nic,lipa troche ze ludzie odchodza,mozna bylo stworzyc jakas alternatywe.

| Odpowiedz
blokuj
Szlaką po oczach

ja dostalem bana za przeciwstawienie sie pewnej osobie, od tamtego momentu nawet nie otwierałem strony ZE. Potem troche poczytałem chamstwa na mailach od tamtejszej redakcji i tyle. Lukasz sie tez z nim sciął, Jasiek to samo. Jednym słowem.... nie przyklaskujesz i nie zgadzasz sie z "naczelnym" to nie masz prawa bytu tam i koniec. Mam cały czas kontakt z ludzmi na whatsapie czy telefonicznie, wszyscy maja juz dosyc i odchodza. Jedni przychodza tu, inni dają sobie spokój z forami...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.