Wątek dotyczący posta na blogu

Liga Typerów 2017/18- Zasady

AM99 - StayStrongDarcy

Witam wszystkich;) W tym sezonie ja podejmuję się zadania jakim jest prowadzenie Ligi Typerów:) Na początek przedstawię zasady, które niewiele się różnią od tych z zeszłego roku. Zasady 1. Przewiduje maksymalnie 20 osób i polecimy najprawdopodobniej dla odmiany na kalendarzu Serie A. Wiec każdemu z (…)

przeczytaj cały artykuł

AM99

Jeśli Grzes dzis do godziny 18 nie odpowie mi na zaproszenie to ja, niestety, już wiecej nie czekam. Już dosyc czekalam na odpowiedzi co do gry. Rozpisuję kto ma jaka drużynę (Serie A). Zestawy jeszcze meczy przygotuje (jesli nie dzis to jutro) i przypomnienia do uczestników powysyłam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AM99

Do "nowych" w tej grze powysylałam info, że trzeba typowac regularnie. Napisali, że tak zrobią. Do osob z zeszlego sezonu nie wysylalam, bo raczej wiedza o tym;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Szkoda, na pewno teraz żałujesz! ;)
Zastanowię się co do typera LM, a kto to prowadził?
Ja udziału nie brałem, muszę zobaczyć jak to wyglądało, może bym się podjął...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AM99

Przemek zdecydowal, że zagra tylko w sytuacji jak bedzie nieparzysta ilosc graczy i On bedzie by bylo parzyscie...
Bynajmniej tak mi pisał...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.