Wątek dotyczący posta na blogu

Multi 7 - SKŁADY

Multi 7 - sezon 2017

W tym blogu będziemy podawać składy na daną rundę.13-osobowe składy uczestników (sortowane według kolejności zgłoszeń): Po nazwie użytkownika wypisałem dostępne bonusy.1. Rambo: a Doyle a Miśkowiak a Zmarzlik b Iversen b Drabik c Mroczka c Łęgowik d Smektała (Junior) d Rolnicki (junior) d Kostygow (junior)2. (…)

przeczytaj cały artykuł

rabhadh

"Co do systemu, to chyba najlepiej będzie to dograć do końca bez PO. A tę kolejkę myślę, że można policzyć - tym, którym zmienili, policzyć nowy skład, a tym, co nie podali - stary. Czyli moja propozycja sprzed dwóch tygodni."

No:) Prawda, że proste i logiczne?
Chyba, że...

"Jestem przeciwny liczeniu tej kolejki.
Był problem z ostatecznymi zasadami."

To co w końcu gramy?
Gdzie jest jakaś punktacja za 2 ostatnie rundy?
Za jedną rundę?
Za żadną rundę?
Proszę nieuwzględniać mnie w klasyfikacji, oczywiście jeśli takowa kiedykolwiek powstanie
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi 7 - sezon 2017

Dobrze, twój wybór.
Tej kolejki z 3 września nie liczymy, liczymy tę z 10. Do tej pory nie pojawiła się ze względu na to, że wczoraj wróciłem i musiałem się ogarnąć. Już się tym zajmuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.