Wątek dotyczący artykułu

GKM puszcza oczko do Leona Madsena? Mogą z nim rozmawiać, ale jest jeden warunek

Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa nie dogadał się jeszcze z Leonem Madsenem. Od razu ruszyły spekulacje, że Duńczykowi w głowie mogła namieszać oferta z innego klubu. Jednym z podejrzanych był MRGARDEN GKM.

przeczytaj cały artykuł

t częstochowa-Darcy Ward 43

Przemek dostał propozycję pracy w SF !. Redaktora naczelnego bardzo urzekła jego nienaganna polszczyzna, wzorcowa wręcz znajomość ortografii, bezbłędna znajomość tematyki żużlowej ( Przemek rozpoznaje kevlar, a nie zawodnika na odległość ) i w końcu sprawa najważniejsza... Przemek często leży :), a czasem to i nawet kwiczy... CV godne wielu newsów serwowanych przez SF :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adik81

Zapomniałeś dodać jeszcze, że zna budżety wszystkich drużyn żużlowych, wg niego po sezonie 2015 GKM miał być bankrutem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Opis pasujacy do 90% uzytkownikow, ale widac, ze tylko jeden godny uwagi, skoro nie ma dnia, zeby o nim nie pisac :) Zastanawiajace xD Artykul o Grudziadzu i Madsenie a tylko night i night. Nie napisal ani jednego komentarza a jakby byl obecny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Blaszka Torun

Tak to jest jak sie pisze, mowi co sie mysli a nie po to, zeby sie przypodobac :) Wielu pisalo, ze Pawel jest cienias i to jeszcze przed sezonem i ok a jak night napisze, ze Magic jest cienias to ..... wiadomo co :D Mysle, ze wiesz jak to sie nazywa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
obladi

Przem pisze że u nas jest Fredka od dawien dawna! Zdzichu robi gały ale Przem wie lepiej! Kuźwa a wy stawiacie na Frątczaka a tu taka perełka się marnuje pod nosem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Blaszka Torun

Spox, ale czy tylko on o takich rzeczach pisze? Slepi jestescie? :):) Pod kazdym artykulem, pod kazda relacja sa podawane sklady przez wielu userow. Nawet z tydzien temu zwracalem uwage, ze sezon na busa za wczesnie rozpoczeli xD Albo sie traktuje wszystkich i wszystko jednakowo, albo sie poprostu ignoruje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
t częstochowa-Darcy Ward 43

Wiem :). Tylko, że Przemek pisał to przez pryzmat tego, że nie lubi Maćka jako człowieka i jako zawodnika, a dla Nighta brak sympatii dla danego zawodnika = kevlar :). Dawniej parę razy z Nim pisałem, ale jak coś poszło nie po myśli Przemka, to zaczynały się bluzgi, a ja wtedy odpuszczałem temat i odpuszczałem nie dla tego, że nie miałem argumentów, tylko dlatego, że nie lubię "awantur" :). Mogę zrozumieć wszystko jak ktoś wykłada mi kawę na ławę, ale w sposób cywilizowany i godny BIAŁYCH LUDZI, a nie na zasadzie "siła + gwałt" :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
JDaniels

Zasłużyl sobie na taką opinię po obradach panelu POLADA. Zrobił z siebie debila a że teraz go tu nie ma to znaczy że nabrał pewnej refleksji. Niech tak pozostanie bez niego na sf.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Blaszka Torun

Serio kolego : zasluzylo tutaj sobie conajmniej polowa jesli nie wiecej. Tyle tylko, ze inni nie daja Wam tyle tlenu co on :)
Ps.
Pomyslales o tym, ze nie moze byc obecny? :) Napisal cos na swoja obrona a w zasadzie ukazal klamstwo jednego z userow i ..... domysl sie xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.